Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért akadoznak a játékok a...

Miért akadoznak a játékok a gépemen?

Figyelt kérdés

Minden komolyabb játék megakad egy pár ms-re és aztán megy tovább, most vettem egy vadi új gépet és ez nagyon aggaszt..

A gépem pedig: Intel i3 3220 3.3 GHZ 3MB cache, geforce gtx650 1gb ddr5 ( azt irja a dobozán, hogy minimum i7 3,2 ghz kell hozzá, nem tudom h. ezt mennyit számit..)

tápegység: thermaltake 400W

HDD-k: 2 WD 7200rpm, 16,32 MB cache.



2012. dec. 8. 13:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

1. Az hülyeség h oylan CPU kell hozzá, bőven jó az amid van.

2. Lehet hogy szarok a driverek amik fenn vannak. Próbáltad már frissíteni?

2012. dec. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Mondasz valamit, mert hülyéskedtem a vidi kártya driverrel..

Amikor feltettem a win7et akkor nem csináltam még semmit se a vidi kártya driverrel...Aztán frissitettem win7által és utána mintha szar lett volna...

2012. dec. 8. 13:39
 3/11 anonim ***** válasza:
63%

1. Teljesen buherálatlan Windows 7 Home Premium 64bitet rakj fel (gondolom 4 vagy annál több GB ramod van).

2. A gyártók oldalairól szedd le a legfrissebb drivereket.

3. Amit programokat még felraksz, azokkal ne telepíts semmi hülyeséget, toolbart, antivirust, böngészőt stb. (ergo ne csak next, next, finishelj).

4. Ha ezek után is rossz lesz, akkor hardveres hiba lesz.

2012. dec. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Frissítsd a drivereket!

Frissítsd az illesztőprogramokat! (pl. DirectX)

Használj Windows 7-et!

2012. dec. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jah, igen. Érdemes az általam felsorolt pontok előtt még a drivereket megnézni. :)
2012. dec. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Előzőknek +1
2012. dec. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen, 6giga ramom van... A progikat is ugy szoktam mindig telepíteni, hogy nem teszek fel velük alprogramot...

Tegyük fel, hogy ezeket mind megcsinálom ( nem tart majd semeddig sem, csake eddig nem szedtem rá magamat ).

Ha ezek után is szarakodna, akkor meg milyen hardware hiba lehetséges ?! Minden vadi új...

Meg a gamekat se úgy viszi ( amikor éppen nem akadozik ) ahogyan én elképzeltem... Gondolom h. egy SSD segithet ezen,de akkor is.. Másnak szép simán megy a játék, nekem meg akadozik.. Megpróbálom azt amit irtál és majd jelentkezem. Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket !! :)

2012. dec. 8. 13:49
 8/11 anonim ***** válasza:
Attól h új még lehet hibás a termék :) Én is mikor vettem új VGA-t, működött csak a hűtő nem forgott, pedig zsír új volt :)
2012. dec. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nincs mit!

Mindent csinálj meg, amit leírtam és ha utána is ez a hiba jelentkezik, akkor írj. Felesleges addig töprengeni meg idegeskedni. :)

(Azért próbáld meg a játékoknál egy kicsit a beállításokat lejjebb venni, mert van jó néhány olyan játék ami egy 400k-s gépet is simán megakaszt az optimalizálatlanság miatt).

2012. dec. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%

Majd ezt szedd le:

[link]

(Ha valóban GTX650-ed van és nem Ti verzió).

2012. dec. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!