Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Akadoznak a játékok, kb 2...

Akadoznak a játékok, kb 2 hete, eddig simán mentek ezek a játékok, mivel lehet a baj? A videokártyám még egy éves sincs! Okozhatja a hangkártya?

Figyelt kérdés

2 napja,formáztam a gépet,telepítettem xpt,és még mindig!!!úgy h ezeket a tanácsokat mellőzzük.

A hangkártyát azért gondoltam,mivel ha lekerül az áramról,akkor az újraindításbál kiírja,hogy nem találja az audio chipet,de ha várok vele 20 percet,azután már tudom telepíteni.ne kérdezzétek milyen gépem van,mert nem értek hozzá:)

És légyszi mondjátok meg még azt is,hogy ha pl áramszünet van és bekapcsolom utána,miért indul el magától és kiírja a biosba,hogy dátum,idő hiányzik?köszi szépen a válaszokat


2010. márc. 4. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:
1 es kérédsere valószínüleg tulmelegszik a géped, 2 e nél meg az elem merült le.
2010. márc. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
egyből bekapcsolásnál ilyen,nem hiszem,hogy túlelegedés lenne a probléma
2010. márc. 4. 16:18
 3/3 anonim ***** válasza:
merül az elem az alaplapodban de az is lehet hogy a kondik kezdik megadni magukat, nézesd meg egy olyannal aki ért hozzá
2010. márc. 5. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!