Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen videokártyát ajánlanáto...

Milyen videokártyát ajánlanátok ehhez a konfighoz?

Figyelt kérdés

A gép:

Asus P8H61-M LX3 alaplap

Intel Core i5-3470 3.2 GHz

Seagate 1500GB SATA HDD

Kingmax 8GB 1333 MHz

Akyga 400W táp

Integrált Intel 1.4GB HD Graphics VGA

Olyan kártyára gondolok, ami 20000 körüli, de viszonylag jó FPS-sel és grafikával futnak el a mai játékok /BF3, GTA IV, újabb CoD-ok./



2012. dec. 6. 20:02
1 2
 11/13 pbalazs09 ***** válasza:
mi a baj az én gépemmel?
2012. dec. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

pbalazs09


Legalább ha ilyen magabiztosan okoskodsz, értenél hozzá valamit. Elég ehhez a 400W-s táp, nem is azzal van a gond. Hanem azzal hogy AKGYGA! Egy 400W-s FSP Hexa pl. elég is lenne hozzá, nem kell 500W. Meg mi az hogy kevés az 1333MHz ram és 8GB DDR3 1333MHz annyit ér mint egy 4GB 2400MHz?Ez nagy hülyeség volt... Átlag felhasználáskor nem veszel észre különbséget szabad szemmel 1333Mhz vagy 2000MHz között pl. Max teszteknél kapnál számokban különbséget,de szemmel nem fogja látni. Kivételesen persze az APU-k esetében, hiszen a CPU-ban található IGP a rendszermemóriából "táplálkozik", tehát annyi a GPU memória órajele, amennyi a RAM-é. Más esetben tök mindegy hogy 1333MHz vagy 2400. Meg mi bajod az i5-tel? Bivalyerős processzor. A gépével az a baj, hogy szar a táp és aránytalan, tehát túl erős a CPU a VGA-hoz képest...

A gépeddel meg az a baj, hogy 130 ért sokkal jobbat össze lehet rakni. Olyan CPU-t(APU-t) vettél, amihez vettél egy HD7770-t... Akkor minek vettél APU-t? Meg tök felesleges mellé a 2400MHz ram, ha nem is az IGP-jét használod az APU-nak.

Kérlek mielőtt okoskodsz és leszólsz másokat, tájékozódj.

2012. dec. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az előző válaszadó leírt mindent amit én is szerettem volna. :) pbalazs ha nem értesz hozzá,szerintem hanyagold.
2013. febr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!