Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen videokártyát tudok...

Milyen videokártyát tudok ehhez az alaplaphoz venni?

Figyelt kérdés
Alaplap: [link]

2012. dec. 2. 20:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Akármelyiket,amelynek a csatolófelülete PCI-E-el rendelkezik.
2012. dec. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
[link] Akkor ez jó lenne például?
2012. dec. 2. 20:15
 3/20 anonim ***** válasza:
Igen,de nehogy megvedd,rossz választás!Ebben az árkategóriában nem érdemes nVidiát venni,csak Radeont.De az se midegy,hogy milyen CPU lenne mellette,és az alaplapodból ítélve nem lehet valami erős.Az egész gépet cserélni kellene,ha játszani szeretnél a gépen.
2012. dec. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Intel celeron procim van 3.2 ghz-es. Sajna most csak videokártyán gondolkodhatok.Ajánlanál nekem egyet?
2012. dec. 2. 22:22
 5/20 anonim ***** válasza:

Ahhoz a CPU-hoz nem nagyon érdemes már semmit sem venni,de ha nagyon akarod,akkor egy ilyent talán hozzátehetsz,de még ez is sok neki.Mennyi RAM-od van?


[link]

2012. dec. 3. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
1 gb ddr2.
2012. dec. 3. 15:51
 7/20 anonim ***** válasza:
Az is nagyon kevés már.Gondolom játszani szeretnél a gépen,ugye?Ha nagyon akarod,megveheted azt a VGA-t,amit linkeltem,de nagyon jó lenne még +1 GB RAM,mert 1GB már nagyon kevés a játékokhoz.Persze a régebbiekhez még elég lehet. :)
2012. dec. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Igen játszani szeretnék.Kinéztem egy gépet:

[link]

Ha minden igaz akkor lehet ezt megveszem és akkor 2 gb ram lesz benne és majd később veszek bele vga-t.Így szerintem jobban járok.

2012. dec. 3. 18:44
 9/20 anonim ***** válasza:
Boltba összeállított PC ne vegyél írd meg mennyi a kereted és mi megpróbálunk összeállítani egyet
2012. dec. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Van összesen 30 ezrem és pont ezért néztem ezt a számítógépet.
2012. dec. 3. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!