Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezeken a notikon mennének az...

Ezeken a notikon mennének az alapabb játékok?

Figyelt kérdés

Minecraft, Counter Strike: GO, Garry's Mod és hasonló játékok elfutnának rajtuk?:)

Valamint melyik a jobb hardverben és ti melyiket vennétek? (A Samsungot nem pinkben fogom megvenni, nyugi..:D)

[link]

[link]

Kérlek, menjetek rá a jellemzőkre!



2012. dec. 4. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
nemtudom
2012. dec. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

előző: akkor minek írsz választ?

A Sony lényegesen jobb, azt vedd, ezek a játékok simán mennének rajta :D

2012. dec. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A Sony-n valószínűleg, a másikon kicsi az esélye, mivel nincs benne videokártya...


De semmiképpen se a T-nél vegyél ilyet, mert aránytalanul drága ott a cuccok nagy része.

2012. dec. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Első: Kösz a tartalmas választ.. A 2. és 3. válaszodónak pedig megy a zöld kéz :) Rajta esetleg? [link]

Sajnos csak így tudok. :( Most hirtelen annyi pénzem nincs, hogy vegyek egy újat (használt nálam csak gamer kategóriában jöhet) és a 4,5 éves notim hamarosan meghal és számomra elengedhetetlen a notebook, szóval sürgősen kell vennem egyet.:/ 2008-ban vettem saját pénzből egy HP gépet, ami sorozatosan tönkrement, hát visszavittem. Nem kértem a cserét, inkább adják vissza a pénzem és viszlát. Pont a legjobbkor jött egy (aránylag) nagyobb összeg a házhoz, mivel villámkárt szenvedtünk és úgy szól a biztosításunk, hogy nekünk kell kipengetni zsebből a károsodott készülékek javítását, aztán ők a számlák alapján visszafizetik. Nekem közben sürgősen kellett egy laptop és mivel egy jó 2 hónapos procedúra mire kinyögik, ezért választottam akkor a T-Home-tól egy gépcsomagot. Kb. még plusz a felét ráfizettem a gép árának, de fel se tűnt, mivel olyan 7-8 000 Ft-ok jöttek minden hónapban. Fél éve vettünk egy új TV-t, amit szintén T-Home-tól akartunk, de a kb. 120 000 Ft-os tévére durván 200-210 rugót perkáltunk volna, így inkább valahogy kigazdálkodtuk az árát. Sajnos ez van..:S A Lenovorol, amit linkeltem mi a véleményetek?:)

2012. dec. 4. 22:49
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja, eredetileg egy HP DV6-os volt tervbe véve, de azt a közel 200 000 Ft-ot nagyjából március-áprilisra sikerülne csak kigazdálkodni.:/
2012. dec. 4. 22:51
 6/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Ez a Lenovo se a legjobb, maradjon a Sony, de inkább a legfontosabb az, hogy mennyit szánsz notira, és főleg mire szeretnéd használni. Mindenképpen a T-től akarsz vásárolni?

Ha gondolod, holnap majd kereshetek neked egyet, írhatsz privit is :D

2012. dec. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ebben is integrált kártya van, illetve továbbra is tartom, hogy NE ITT nézz gépet!


Van egy halom kifejezetten laptop bolt, inkább azokat nézegesd!

Nagyobb választék és olcsóbb.

[link] (Innen eddig 3 gépet vettünk, semmi gond nem volt, rendesek.)

[link]

[link]

stb.

2012. dec. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem véletlenül néz T-s oldalról notebookot (0% thm)
2012. dec. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi! 99%, hogy itt kell megvennem :( De azt megköszönöm, ha néznétek nekem:) alapabb játékokra, netezésre, filmnézésre kellene, valamint pár szerkesztőprogram futna rajta. 160 000 fölött ne is nézzetek, légyszi. Leginkább 120-tól 140 000-ig érdekelne, de jöhet felette is:)
2012. dec. 5. 14:37
 10/10 anonim ***** válasza:
@10:45: Az oké, de ha 3* annyiba kerül a gép, akkor rohadtul nem éri meg.
2012. dec. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!