Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek ezzel a PC konfigg...

Szerintetek ezzel a PC konfiggal ezek a játékok hogy mennek? (lent a többi)

Figyelt kérdés

A gépem:


Proci: AMD ATHLON X2 270 3,4GHz

GPU: Sapphire Radeon HD 7750 1gb ddr5

ALAPLAP: MSI 870-C45 AMD870 AM3 ATX

RAM: Kingmax 3GB 1333MHz DDR3

HDD:Western Digital 3,5" 500GB SATA 3 7200RPM 16MB cache


És ilyen játékok hogy: Mech Warrior Online, Battlefield 3,

CoD MW3, GTA 4, CoD Black Ops II


Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. dec. 4. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Normálisan
2012. dec. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akk kb mediumon? És mi miatt? pl proci vagy ram
2012. dec. 4. 22:11
 3/6 JuhászDork ***** válasza:

Medium-on. úgy 1280x1024-es felbontáson minden egész jól menne.

ha magasabb részletességgel szeretnél játszani akkor a cpu-t,és a vga-t is cserélned kéne. a ram még pont elég, nekem még nem volt olyan hogy 3 gigát befalt volna a gép játék közben.

2012. dec. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem köszi de am ma jött meg a hd 7750 ugyhogy nemigazán cserelnem egy ideig xD jah am full hd-s a monitorom az mw3 el is megy rajta full hd-n csak nem extran van minden am pl pont ma teszteltem az MWO-n hogy nem tudom hogy mitol lehet az hogy nagyon ingadozik az fps barmilyen felbontason barmilyen beallitassal csak a max fps javul de mindig leesik 9-10 re utána meg megy valamikor 32 fpssel meg ugy az atlag olyan 26-27 lehet de sokszor leesik 10ig is ez mitol lehet? :O
2012. dec. 4. 22:50
 5/6 anonim ***** válasza:
magas processzorigényű játékoknál gond lehet ha alacsonyabb felbontást használsz, de hd-ben már a videókártya ereje számít
2012. dec. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kösz amugy most vettem 4 GB ramot ugyhogy most van 6GB mert kivettem ugye az 1est és elinditottam az MWO-t és minen lowon minden! és legkisebb felbontáson window-ba és miért esik le még mindig az fps 9 re nem egyszer?!
2012. dec. 6. 22:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!