Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az USB3-as csatlakozós külső...

Az USB3-as csatlakozós külső HDD-t nem tudom használni a szokásos USB 2-es csatlakozókkal, kábelekkel?

Figyelt kérdés

Vagy mi a különbség? A gyártó semmit nem ír, csak azt látom, hogy usb2 és usb3, na de ez két külön típus vagy csak a sebessége más?


és mi a különbség a 2,5" és a 3,5" között? ezt se értem ...


2012. dec. 3. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:

tudod, de az átviteli sebesség USB2-nek lesz megfelelő

(ha jól emlékszem, tizede az USB3 sebességének)


2.5" és 3.5" az a tokba beépített merevlemez(ek) átmérője coll-ban.


és még szokták a merevlemez pörgési, (forgási) sebességét meadni: pl. 5400, 7200, stb.

2012. dec. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

De tudod csak lebutítod.Érdemes 3.0 csatlakozót venni(kék színü)mert a sebességbeli különbség nagy.A 3.0 usb kompatibilis visszafelé.

usb 2.0 1 napos másolás= 3 ora usb 3.0 (több terránál)tapasztalat.

2,5"-3,5" méretbeli külömbség a vinyóknál(2.5" tenyérnyi méretű)

2012. dec. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

értem, köszi

csak ha a gépemen minden usb bemenet 2-es, akkor meg tök hiába teszek rá 3-as kábelt nem?

2012. dec. 3. 17:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Így igaz.
2012. dec. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 BM-Striker ***** válasza:

Tevion-ról van szó?



Működnie kell usb2-vel, usb3 elméletileg visszafelé kompatobilis.

2012. dec. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
lehet venni alaplapba dugható pci-e bővítő kártyát, pl. Msi star usb 3.0, aminek 2db usb 3.0 kimenete van és már tudod is használni a 10x-es sebességet. 10-12e ft körül van most újonnan, de tudom ajánlani, ha nem akarsz alaplapot cserélni. Üdv!
2012. dec. 4. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!