Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan fogjak neki venni...

Hogyan fogjak neki venni SSD-t, ha akarok mellé egy USB 3-as külső házat is a mostani HDD-nek?

Figyelt kérdés

Nem kell feltétlenül nagy SSD, csak megbízható legyen.

Van olyan bolt, ahol akciósan, vagy valahogy, de adnak mellé ilyent, úgy hogy kábelt is adnak?

Mindenhol azt látom, hogy csak sima külső ház van, de nekem olyan kábeles kellene. Azt miért külön kell venni?

Egyébként, ha tudtok még egy jó ár/értékarányú SSD-t, vagy ami már bevált valakinek, szívesen olvasnék beszámolót

Köszi



2012. máj. 3. 12:43
1 2
 1/15 Pj0tr ***** válasza:

Nem egészen értem a kérdést...

Szóval azt kérded, hogy van-e olyan hely ahol ha veszel egy SSD-t akkor adnak-e ajándékba egy külső racket a régi vinyóhoz? Szvsz nincs.

Amúgy meg ne legyél lusta. Használd a google-t: [link]

2012. máj. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Bocs a rossz fogalmazásért.

Az a lényeg, hogy a mostani HDD-t ami a laptopban van, azt majd usb-ről azért akarom majd használni, Nem ajéndékozásra gondoltam, hanem ahol lehet venni olyan külső házat, amihez lehet csatlakoztatni kábelt.

2012. máj. 3. 12:49
 3/15 A kérdező kommentje:

Ami fórumokat ad ki a gugli, azok mind ilyen 2010 vagy régiek, azóta fejlődött a technika. De nem értem, hogy miért baj az, ha itt megkérdezem, hogy kinek melyik vált be.

SSD téren nem nagyon vagyok képben h milyen tech adatokra kell pl odafigyelni.

2012. máj. 3. 12:51
 4/15 Panda Péter ***** válasza:

nagyon kevéshez adnak külső házat, de 1-2ezer forintért tudsz venni hardveraprón, szóval ez nem gond.

SSD-ből a samsung (nagyon) ajánlott, illetve a corsair, illetve néhány kingston.

2012. máj. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én hallottam, hogy a samsungok elég jók, de drágák is. Az igaz, hogy a kingston hamarabb tönkremegy? Vagy miért olyan olcsók?
2012. máj. 3. 13:16
 6/15 Panda Péter ***** válasza:

nem igaz, hogy hamarabb tönkremegy, csak sebességben nem hozzák a drágább gyártókat, illetve van néhány SSD-jük (pl V200) ami kifejezetten nem ajánlott.

de ahogy írtam, jó kompromisszum lehet a corsair force gt modellje, ami olcsóbb mint a samsung.

2012. máj. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
hmm... körülnézek
2012. máj. 3. 13:52
 8/15 A kérdező kommentje:

A kingmax-ról mi a véleményetek? Silány, akárcsak a RAM-juk?

Olcsó húsnak....? mert 18 ezerért van 64 GB-os, ugye ehhezképest egy corsair 33 ezerbe kerül.

2012. máj. 3. 14:01
 9/15 A kérdező kommentje:
Ja és az OCZ-vel ugyan ez a helyzet? Jobb, ha elfelejtem?
2012. máj. 3. 14:01
 10/15 Panda Péter ***** válasza:

kingmax SSD? nem igazán olvastam teszteket róluk. amúgy nem értem, miért lenne silány a ramjuk.

az OCZ-t inkább felejtsd el. túlárazott, és némelyik megbízhatatlan.

2012. máj. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!