Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan fogjak neki venni...

Hogyan fogjak neki venni SSD-t, ha akarok mellé egy USB 3-as külső házat is a mostani HDD-nek?

Figyelt kérdés

Nem kell feltétlenül nagy SSD, csak megbízható legyen.

Van olyan bolt, ahol akciósan, vagy valahogy, de adnak mellé ilyent, úgy hogy kábelt is adnak?

Mindenhol azt látom, hogy csak sima külső ház van, de nekem olyan kábeles kellene. Azt miért külön kell venni?

Egyébként, ha tudtok még egy jó ár/értékarányú SSD-t, vagy ami már bevált valakinek, szívesen olvasnék beszámolót

Köszi



2012. máj. 3. 12:43
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
2012. máj. 3. 14:37
 12/15 Pj0tr ***** válasza:
Amit linkeltél az valószínű azért olyan olcsó, mert 200 a !szekvenciális! olvasása és 70 az írási tempója.
2012. máj. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Vagy dobd ki a dvd-olvasót belőle (külsőre) és ahelyére tedd a winyót!
2012. máj. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

:OO Utolsó válaszoló:

Ilyent tényleg lehet csinálni? :)

Mert akkor nagyon jól járnék, mert elég lenne egy kisebb fajta SSD is, van most a notiban ugye egy 500-as HDD, tehát egy 32 gigás SSD is megtenné. Tudnál nekem erről egy kicsit bővebben ,,beszámolni" ? (persze, ha nem gond, hogy itt kérdezősködök :D )

A mostani DVD-írónak kell valami usb átalakító, és ház is?

Jó ötletnek hangzik, és engem komolyan érdekelne.

Köszi előre is. Na most megyek is ZH-ra tanulni, aztán ha sikerül, megveszem magamnak szülinapra azt az SSD-t :D

2012. máj. 3. 22:45
 15/15 A kérdező kommentje:

Valamit írnak róla, illetve az Acer oldalán láttam is ilyent, gondolom akkor az minden Acer-ba passzol, viszont azt nem értem, hogy így az adatátvitel nem csökken?

Mert nem tudom, hogy ott hogy oldódik meg a sata 2-3 csatlakozása.

2012. máj. 3. 23:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!