Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Erről a videokártyáról mi a...

Erről a videokártyáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Vettem használtan(1 éves) egy Asus ENGTX550 TI DC TOP/DI/1GD5 20.000-ért.Megérte-e?Illetve minőségre,tudásban milyen?Mert ha nem elég jó akkor tovább passzolom. :)

Írjatok légyszives tapasztalatot róla.

Köszi.



2012. dec. 2. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
20-ért megérte.
2012. dec. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mostanában ennyire buták az emberek, hogy kiírják ugyanazt a 3 kérdést, pedig előtte kaptak már rendes választ...?

egyébként IGEN, 20 ezerért megérte...

2012. dec. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mostanában igen!Ennyire buták az emberek,hogy el sem olvassák teljesen a kérdést.Talán ezért írják ki még egyszer,hátha eljut odáig a válaszoló,hogy válaszoljon is teljesen,nem csak okoskodik!!!!
2012. dec. 2. 19:28
 4/7 anonim ***** válasza:
már az előző kérdéseidnél is oda lett írva, hogy 20 ezerért megérte,de újonnan nem jó vétel a GTX 550 ti. ennél mi kell több?
2012. dec. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tőled már semmi.Mástól meg ha tudja értelmezni a kérdésemet,nem pedig 3*4 leírja ugyanazt,hogy megéri 20-ért annak nagyon megköszönném.Gondolok én erre "Illetve minőségre,tudásban milyen?"Mivel azért írok ide,mert nincs időm végigtanulmányozni,hogy mi kell,milyen érték stb,egy vga nak.Nem értek hozzá.
2012. dec. 2. 19:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Minőségre teljesen rendben van, bejáratott, jó hűtés családba tartozik(DCU).


Tudásra? Itt gondolom nem a technikai maszlag érdekel, hanem, hogy viszi az új játékokat.

[link]


"Mert ha nem elég jó akkor tovább passzolom. :) "

Ezt neked kell tudni, bár ha megvetted a karit nem tudom mi gátol abban, hogy kipróbáld.

2012. dec. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a korrekt választ a teszt-linket. :)

(Az előzőnek üzenem,hogy ez egy válasz!!!)

Sok jót hallottam a hd7770-ről és az ENGTX550 TI üzletbe jött,így tovább tudom passzolni.Nem akarok 1év múlva ilyenekkel szórakozni mert nem fog menni valamilyen játék.Tudom mindig jön ki új stb.de úgy látom ha most kicsi pénzért be tudok szerezni egy jó vga-t akkor pár évig nem lesz vele gondom.

Köszönöm a segítséget.

2012. dec. 2. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!