Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a videókártyáról: ASUS PCI-Ex16x nVidia GT430?

Figyelt kérdés
2012. okt. 10. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Elég gyenge.
2012. okt. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és tudnál mondani max 20-ért jobbat?? előre is köszönöm
2012. okt. 10. 21:26
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

[link]

Sokkal jobb.

2012. okt. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kutyus70 ***** válasza:
30%
TonyStark... "elég gyenge"? Ez nagyon kevés válasznak. A kérdező gondolom venni szeretne, csak nem tudja mit.
2012. okt. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kutyus70 ***** válasza:
30%

Kedves kérdező! Nem nagyon van időm videókat és teszteket nézni, de gondolom akarsz venni egy erős kártyát, amin jól mennek a játékok. Mindezt aránylag olcsón.

Nekem egy ATI Radeon HD 4870 kártyám van.

PCI Expres 2.0

1 GB RAM

Valódi órajel 900 MHz

Effektív órajel 3600 MZ

Nem írok többer róla, googleba beírod és mindent megtudhatsz. YouTube-on is nézhetsz gameplay-eket, arrol is látni fogod mit tud.

Az májusban 50-ezerért vettem a gépet, (szerencsével) és a következőkből áll:


Alaplap: G41-ICH7-6A79PG0JC-00

Processzor: Intel Core 2 Duo E7400, 2800 MHz (10.5 x 267)

Memoria: 4 GB DDR3-1333 (2x2 GB)

És a fentebb említett kártya.


Nem szeretek dícsekedni, de gyakorlatilag minden megy rajta. Sokan nem hiszik el, de még a Battlefield 3 is fullon megy, a Need For Speed The Run (minden grafikai beállítás ULTRA-ra állítva), The Elder Scrolls V: Skyrim, Medal of Honor Warfighter ami alig 3 napja jelent meg, és ez is max.-ra állítva. Tudom eléh hihetetlen, de ez van, tényleg minden megy, és nem is akárhogyan. Fullon, akadózásmentesen, és úgy, hogy sem a procceszorom sem a videókártyám nincs húzva-tuningolva.

És ha rákeresel az én kártyámra, már 15-20 ezerért megkapod. Ne hallgass senkire, hogy "ez meg az gyenge, és van jobb, stb." Reklám az egész, még az is amit a szoftferfejlesztők a gépigénynél feltüntetnek, hogy "ajánlott gépigégy négymagos proci, 180.000Ft.os videokari, stb" Én megtanultam már ezt, és nem teszteket olvasgatok elsősorban, hanem annak hiszek amit a szemem lát! Hidd el, 70-80 ezerből is össze lehet hozni egy brutál erős gépet, csak nem szabad elkapkodni, folyamatosan lesni kell a hírdetéseket. De visszatérve a videokártyára, érdemes utánanézned, nem fogsz csalódni benne. Remélem segítségedre lesz ez a pár infó, sok sikert! ;)

2012. okt. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"TonyStark... "elég gyenge"? Ez nagyon kevés válasznak. A kérdező gondolom venni szeretne, csak nem tudja mit."


Linkeltem mit vegyen helyette, ha kinyitnád a szemed. A te válaszod aztán nem kevés, valóban, mennyiségre. Tartalmilag meg...

Rizsázol egy csomót a rég elavult 4870-edről (nem sértésnek szántam, de attól még az, és kizárt hogy azon normális felbontáson max-on menjenek azok a játékok...)


Ha már új kártyát akar, semmiképp nem egy olyan 3 generációval ezelőttit ajánlanék amihez már support is csak legacy van, még ha neked meg is felel.

A Youtube-os gameplayek fele meg kamu.


Amit ott összezagyváltál, az úgy hülyeség ahogy van. 70-80-ból brutál erős gépet játékra? Ha megpróbálna olyan beállításokkal játszani azokkal a játékokkal ahogy te leírtad, egy 80ezres gépen, hát szerintem sírva is fakadna az eredménytől. Nem kéne senkit félrevezetni...

2012. okt. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!