Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kindle E-reader free 3G?

Kindle E-reader free 3G?

Figyelt kérdés

ez mit jelent, ingyenes az internet ez van írva az amazonon a tulajdonságokhoz.

ha ingyenes akkor Magyarországon is az?? Lehet vele magyar nyelvű könyveket letölteni??



2012. nov. 30. 23:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Régen az volt, de most már plusz díjat számolnak fel érte.

Ez is le van valahol írva, csak Amerikában ingyenes.

2012. nov. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

1.Amazonról magyarul nem tudsz könyvet letölteni

2.Itthon ingyenes magyar könyv kevés van, még fizetős is, viszont a torrent oldalak tömve vannak. :) És egyre többet digitalizálnak. Nekem sima kindle4-em van és nagyon szeretem. Többet olvasok vele, mint előtte. Sokkal egyszerűbb.

2012. nov. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, akkor nem sok értelme van a 3g-s változatnak, még a nook touch-on gondolkozok mert olyat szeretnék ami érintőképernyős,
2012. dec. 1. 10:19
 4/13 Juan_Carlos ***** válasza:
Kindle is van érintőképernyős, a 3g opcionálisan vásárolható. Igaz a nook touch olcsóbb kicsit.
2012. dec. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"1.Amazonról magyarul nem tudsz könyvet letölteni"


Van egy pár már magyarul is fent, de nem sok valóban.

Viszont kábelen át, vagy az amazonos címedre küldve lehet rá tölteni bármit. (A címre küldve szépen át is konvertálja és letölti a következő szinkronkor.)

2012. dec. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2012. dec. 1. 16:54
 7/13 anonim ***** válasza:
Itt egy viszonylag friss hír ehhez még amúgy: [link]
2012. dec. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

köszi

már ideje volt, az amazont mindig is egy "vérbeli" amerikai webshopnak/cégnek gondoltam így azért már szimpatikusabb a Kindle

2012. dec. 1. 19:50
 9/13 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva ha e-könyv olvasó, akkor Kindle.

Ez egy örök igazság. :)


Lehet venni kínai másolatokat is, de azok nem az igaziak azért. (Ugyan így van a többi elektronikus kütyüvel is, általában azért ésszerű határok között megéri megvenni a minőségibbet.)

2012. dec. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
azért a NOOK simple touch nem igazán egy kínai cucc. mind a hardver és a szoftver is simán van olyan mint a kindle(nézz utána) amúgy kinézetre nekem a nook tetszik + rootoloható is amitől sokkal több dologra képes mint a kindle. egyetlen hátránya hogy Magyarországon nem nagyon lehet kapni max dupla áron....
2012. dec. 2. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!