Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kell vásárolnom egy notebookot...

Kell vásárolnom egy notebookot,100. 000huf összeghatárig, ezt néztem ki, szerintetek, megéri, vagy találok jobbat ebben az árkategóriában?

Figyelt kérdés
[link]

2012. nov. 30. 21:44
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
nah igen erről van szó:)
2012. dec. 4. 20:47
 12/21 anonim ***** válasza:
Hát akkor hordozzad a gamer géped az öledbe és játsz rajta úgy majd akkor meglátom hogy futtatja a játékokat.Ne várj csodákat, egy olyan kis helyre besűríteni azt a hardvert.Attól még a maga kategóriájukban nagyon is jóak.
2012. dec. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
aki egy 15,6" os képernyőn akar játszani az vagy hülye vagy... ööö.... igen, hülye!
2012. dec. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
hó elhiszem biztos jó, meg nem szólom le, meg tök jó, hogy mobilis, nekem egyedül azzal van bajom, hogy ilyen felesleges dologért nem adnék ki annyi pénzt, mikor ugyan azt a gépet, sok esetben még jobbat is játékra asztaliból, összerakat az ember 100nál kevesebbért.
2012. dec. 5. 22:35
 15/21 anonim ***** válasza:
Most igazad van kérdezô. Az elôzônek meg: jaj ne mond már hogy nem láttál már 17 inch-es képernyôjü gamer laptopot, vagy olyant amire nem lehet rákötni egy monitort!? Nehogymá' én legyek a hülye mert te itt mondod a hülyeségeket. Nem azt mondom hogy nem jobb egy gép de a gép az gép a laptop meg laptop. Két külön kategória mást jelent a minôség szó a két kategóriában. Jobb ha befejezzük ezt a vitát mert még a végén kiderül h ki a hülye :) .
2012. dec. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
hát oké, nemtudom, hogy van-e laptopod és asztalid egyszerre. nekem van, a laptop másfélszer drágább volt, mint a gép, de teljesítményben SOKKAL gyengébb. munkára laptop, játékra asztali gép vagy konzol. utolsó, fogadni mernék, hogy nincs alienware laptopod. ha megérné megvenni akkor mindenkinek olyanja lenne :)
2012. dec. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
ajj nagyon eltértünk a tárgytól, és én még mindig nem lettem sokkal okosabb XD
2012. dec. 6. 20:52
 18/21 anonim ***** válasza:
kérdező! ez a laptop egy sz@r, nekem van egy eladó laptopom ( [link] 100-ezerért árulom, több,még mint 1 év garancia van rá (márciusban vettem). baja nincs, esztétikailag is kitűnő állapotban van vagyis egy karc sincs rajta., pixelhiba nincs, képernyő sem karcos. kihasználatlanság miatt árulom. ha érdekel írj privátot! képet küldök ill. ha tényleg érdekel akkor telószámot is és lakcímet is ahol kipróbálható
2012. dec. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
használt ruhát sem veszek. bocs:)
2012. dec. 6. 21:11
 20/21 anonim ***** válasza:
Oké, akkor vedd meg ezt, tuti jó gép!! :))
2012. dec. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!