Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kell vásárolnom egy notebookot...

Kell vásárolnom egy notebookot,100. 000huf összeghatárig, ezt néztem ki, szerintetek, megéri, vagy találok jobbat ebben az árkategóriában?

Figyelt kérdés
[link]

2012. nov. 30. 21:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Gyenge gép, belépő szint. Tegyél hozzá egy 20-ast, és vegyél jobb, tartósabb gépet. Lenovot pl.
2012. nov. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nem lenne rossz, de a processzpr nagyon gyenge.De miért akarsz notebook-ot venni, egy géppel jobban járnál.
2012. nov. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
megyek USA ba ott és skype, netezés, meg tanulás céljából kell csak, nem egy izom játékgépre van szükségem, de ott ami pénzt keresni fogok, abból az első fél évben biztosan nem fogok tudni venni semmit, ráadásul idegen emberekkel fogok együtt lakni, ezért nem szeretnék egy asztali, nem "magammal vihető" gépet, és nem jelenleg nincs 20ezrem még plusszba, ebben az árkategóriában keresem a lehető legjobb gépet:P
2012. nov. 30. 22:16
 4/21 anonim ***** válasza:
Vegyél egyet amcsiba, ott úgyis olcsóbb minden ilyen kütyü. Tán nem táborba mész melózni?
2012. nov. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

ha játszani nem akarsz:

[link]

2012. nov. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
én pont most akarom eladni a gépemet (Samsung NP300E5Z S04HU) 100k-ért, több, mint 1 év garancia van még rá) ha érdekel írj üzenetet kifogástalan állapotban van, képet küldhetek.
2012. dec. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Ha az USA-ba veszed akkor fele. Szerintem megéri ott megvenni.


[link]

2012. dec. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, főleg a 4. et... tudom hogy amcsiban olcsóbb, és könnyebb is rá összegyűjteni, de kint már erőgépet szeretnék, az pedig ott sem 2 fillér, és egy normális albérletet is igényel, de addig is a programozás gyakorláshoz belépő szint is bőven elég... aki pedig játékra notebookot vesz, az vagy egy elkényeztetett kisfiú, vagy egy hülye...
2012. dec. 2. 20:55
 9/21 anonim ***** válasza:

Nana, azért ne becsüld le a gamer laptopokat:

[link]

2012. dec. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
nyudodtan lebecsülheti őket :) alienware 300 ezer felett van, i7 -es procija turbóval lassabb, mint egy asztali gépben alapból ugyan az a proci :) vagy akkor egy tapasztalat: legjobb haverom asus laptopot vett negyed millió forintért.. na most jön a vicc :)) az én i5-ös gépem (asztali) jobban futtatja a játékokat minden téren, neki egy gt540m videókártyája van, nekem egy 550Ti. ja és a gépem monitorral és 5.1-el sem éri el a 200 ezret!!!
2012. dec. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!