Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyit számít pl. játékoknál...

Mennyit számít pl. játékoknál ha egy monitor válaszideje 15ms 5 helyett?

Figyelt kérdés
IPS kijelzős, FULL HD
2012. nov. 30. 16:54
 1/6 Panda Péter ***** válasza:
nem kell betojni, simán vehetsz játékra IPS paneles monitort, szebb kéne lesz mint a TN-nek.
2012. nov. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 TOXIC. ***** válasza:
Hát, az már talán kicsit sok. Ha játékra kell, akkor inkább 5ms, vagy az alatti, viszont az igaz hogy szebb képet ad, tehát ha gyakorta nézel filmeket, inkább ips.
2012. nov. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elárulom semmi különbség nincs közte. Sok, csak hallásból ismerő ember, egyből rávágja, hogy 15 ms az milyen rossz stb. Én IPS paneleset vettem és nem bántam meg, NINCS rajta mosódás CoD4-ben sem, 333 FPS-el.
2012. nov. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
De hát kedves utolsó, a 333 fps-ért ban jár. ( :D:D)
2012. nov. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy te se voltál még Deathrun vagy jumper szerveren. Egyébként nem bann, csak ahol be van állítva, ott figyelmeztet és ha nem veszed kisebbre, akkor ledob a szerver, de bannról szó sincs.
2012. nov. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

És az is látszik,hogy te nem promod player vagy. :D

De lényegtelen, nem ez volt a kérdés. :D

2012. dec. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!