Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » MIlyen laptopot tudok venni...

MIlyen laptopot tudok venni kb 120 ezrem van rá?

Figyelt kérdés
Majdnem beleestem egy csapdába. Meg akartam venni egy HP Pavilion g7-2250sh C5T08EA Notebook-ot. Kiderült a drágára csak WIN 8 64bites driverek telepithetőek. Na nekem nem kell win8. Nekem WIN7 lesz rajta. Valami jobb videós gép kéne 500 vagy 750 Giga winyóval. 4GRAMmal. Hozzáértők, tapasztaltak válaszára számítanék. Köszönöm.

2012. nov. 29. 23:17
 1/4 anonim válasza:
Szia! Én is azt a laptopt nézegetem napok óta.Sajnos nem értek az ilyen dolgokhoz. Leírnád nekem bővebben hogy mi a gondod vele? nekem is win7 lenne rárakva.Igazából én csak filmezésre használnám meg a sims3al játszanék rajta. Játékhoz jó lenne?
2012. nov. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
SZia, Nagyon jónak tűnik a fent említett gép, de ahogy irtam. A HP honlapjáról csak és kizárólag WIN 8 drivereket tudok letölteni. Félek hogyha megvenném a gépet, muszály lenne WIN 8 at fölrakni, mivel =-es alatt nem fut vagy bizonytalan hogy fut e majd rendesen. Közban felhivtam az ExtremeD boltot is ahol megerősítették hogy a HP a WIN 8 eladásokat támogatva csak az uj op rendszerre szánta ezt a tipust. Nos nekem a Win 8 NEM KELL. Nem is értek hozzá meg nincs még külön rá 30 ezrem.
2012. dec. 1. 07:01
 3/4 anonim válasza:
Köszönöm a válaszod! én is a win7-et raktam volna rá..akkor most kereshetek mást :D
2012. dec. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem ugyanilyen laptopom van Win7-tel :) elég nehéz volt összekeresgélni a drivereket, főleg a wi-fiét, de nem lehetetlen és működik. kicsit macerás munka de ezért az árért nagyon jó gép.
2013. márc. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!