Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A szamitogepem mindig ujraindu...

A szamitogepem mindig ujraindul, valaki megoldast?

Figyelt kérdés
Valami program ellene vagy akarmi?
2009. aug. 18. 11:28
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Csökkentet módban net nélkül spyware és vírusírtás. Ha nem használ, format c és reinstall.
2009. aug. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nézd meg az alaplapon a proci körül az elektrolit kondenzátorokat, ha púpos a tetejük, vagy már kifolyt belőle az elektrolit akkor az a baja, lehet cserléni szervízben megcsinálják, Ugyanez érvényes a tápegységre is.
2009. aug. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ezt mar neztek,az egyik gepszerelo ismerosom,amikor odamentem,egybol az volt az elso kerdese,hogy fel vannake puposodva,es nem kapott semmit..,mert az egesz ugy indult,hogy eladtak ok nekem egy 1 GB os SAMSUNG ramot,nekem volt egy 512 os ELIXIR,es amikor beraktam a SAMUSNGOKAT,akkor mindig ujraindult,atvittem,hogy nezzek meg mi baja ,mindenhova belepett:BIOS,akkor vmi Winchester-es dologba is ,es azota csinalja ezt,es most az eredeti ELIXIR ramomvan benne,mert a masikat visszacsereltek,es ezzel is ugyan ugy ujraindul:(:(
2009. aug. 19. 08:40
 4/10 anonim ***** válasza:
sztem túlmelegedés lesz a probléma. nézzél szépen hőmérsékleteket everesten belül. írd le mennyit mutat és mire
2009. aug. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogyan kell megnezni,ha leirnad orulnek...:P mar le van toltve az EVEREST :P
2009. aug. 25. 21:44
 6/10 anonim ***** válasza:
Everest Ultimattel működik csak, ott asszem rögtön kiírja az óra mellett. Ha nem írná, írj e-mailt, kérj kulcsot tőlem!
2009. nov. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
vagy lehet hogy a táp gyenge, szomszédomnak is ez volt, táp csere után semmi baja, nekem is volt táp baja de nekem fogta magát és megállt aztán se kép se hang, majd táp csere és megvan oldva, de ez csak egy baj lehet a sok közül.
2009. nov. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

vettél valami uj cuccot a gépedbe

esetleg tedd ujra a rendszert

és futtas le egy memória tesztet

2009. nov. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

indításkor a rendszer elsőre feláll, és csak utána indul újra? Mert akkor lehet túlmelegedés - milyen gyakran fújatod a gépet? Vagy új hardwer is okozhatja a hibát, h anem fér össze valamivel. Lehet vírus, arra is érkezett válasz.

Ha viszont el sem indul és csak a sokadik újraindulás után tudod használni a gépet és utána is újraindul, akkor alaplap a gond, ez tuti, mert nálam is ezt csinálja az egyik gép.

2009. nov. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Virus lenne a gond ?? tenyleg ??? szerintem tulmelegedes,mert a gep rendesen elindul,meg nem indult ujra se az asztalon,se filmezes kozben,semmi csak a jatek!!


Most pl. ugy jatszodtam egy kicsit hogy lehuztam a kepernyo felbontasat,mert nagya a monitorom,1360x valamennyi :) es ugy tudok kb.1 orat folyamatosan jatszani...

2009. nov. 15. 18:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!