AMD V intel?

Figyelt kérdés
processzor melyik jobb?

2012. nov. 19. 11:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ez az örök kérdés:)
2012. nov. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
nade most melyik jobb?:D játékhoz mondjuk egy erősebbhez(black ops 2 mondjuk nagyobb grafikán)
2012. nov. 19. 11:11
 3/17 anonim ***** válasza:

Én nem játszom a gépen,de sokat használom és eddig AMD-s gépwem volt,most Intel procis van,mindkettő teszi a dolgát és gondolom mindkét gyártó tud olyan terméket nyújtani a kedves felhasználónak,amit tud használni,kinek melyik a szimpatikusabb.

A tesztekben az egyik ebben jó,a másik abban.

2012. nov. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Mindkettő gyárt olyan procit, amelyikkel elfut a játék.

Ha flamewart akarsz robbantani, miért nem úgy teszed fel a kérdést, hogy: "melyik gyártóban hiszel?" v: "utálom az intelt!" garantálom, hogy ha nem lövik le a témát, akkor mindkét kérdéshez lesz elég válaszoló mindkét oldalról.

2012. nov. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
aha értem :D de igy nagyonnehéz dönteni... :D árba az AMD jobb.Az intelnél ami az amd.nél 30ezer az intelnél 50-60ezer..ésmost azvan hogy megfizessem -e mert nagyobb név(márka) vagy lehet olcsobban ugyan olyat kapni
2012. nov. 19. 11:19
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha a pénz nagyon számít,akkor inkább AMD,viszont azt is tudni kell,hogy mire lenne a gép.Mert lehet mondjuk az Intel egy adott kategóriában drágább,viszont lehet hogy alacsonyabb kategóriája is tud annyit,mint a magasabb kategóriás AMD.
2012. nov. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Elsősorban játékra használnám.

2011től uljabb játékok vannak érdekeltségbe esetleg idei játékok amint irtam előzőkbe(black ops 2 stb..)

jóljönne 1 kis segitség

2012. nov. 19. 11:23
 8/17 anonim ***** válasza:
Attól is függ,mennyit szánsz rá a gépre.
2012. nov. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Ilyen 50ezerbe bent kéne hogy legyek de alaplap+proc cserével együtt.

Az alaplapba integrált videokártya lenne.És igy eggyüt max 50 deha lehet inkább alatt :D sporolni kell amint lehet.

2012. nov. 19. 11:28
 10/17 anonim ***** válasza:
Játékra integrált kártya elég kevés szerintem.Meg mind az AMD-nél,mind az Intelnél a mostani korszerű procik már tartalmaznak grafikus magot,tehát nem is kell olyan alaplap,amin alaplapi videókártya van.De az szerintem játékra meglehetpsen kevés.
2012. nov. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!