Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek a Windows...

Mi a véleményetek a Windows 8-ról?

Figyelt kérdés
Gondolkozom benne, hogy fel tegyem-e a Pro-t vagy az Ultimate-et.

2012. nov. 14. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát nagyon gyors lett, de a start gomb jobb alsó sarokból eltűnt, és bonyolult lett az egész, szerintem béna...
2012. nov. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Komplikato ***** válasza:

1-es ez tök lényegtelen, elérhető minden ami a Start menüben volt/van, csak meg kell tanulni használni. Engem jobban zavar az erőszakos Metro felület. De az meg kikapcsolható, minden másban meg jobb mint a W7, memória kezelés, SSD, stb.

De én babonás vagyok és megvárom az SP-1 kijövetelét hozzá, ez az előző rendszereknél is bevált, XP-t kivéve, mert az katasztrófa volt SP-2 elött.

2012. nov. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Épp most raktam fel win 7 mellé,próbaképp.

Gyors,de eszméletlen bonyolult,így első blikkre.Szerintem nem is olyan szép mint a 7-es. Ez inkább touchos gépekre való. Egy windowshoz szokott felhasználónak szerintem nagyon fura és rejtélyes...:)

2012. nov. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jaja... Gyors, kevesebb gépigény kell neki több marad egyebekre, meg kevesebbet is foglal... Nekem egy ideje az van még ki se adták nekem már az volt... Ha megtanulod kezelni akkor nincs probléma.... Ajánlani tudom csak!
2012. nov. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van benne lehetőség a start menüt előszedni? És a metrót hogy lehet kilőni?
2012. nov. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Aki start menüt szeretne rá: [link]


Egyébként pár órája tettem fel a 64 bites Enterprise-t, de nagyon csalódott vagyok, ami a teljesítményt és kompatibilitást illeti az én gépem esetén. Apámnak is feltettem, kicsit erősebb gépe van, nála jól működik, talán gyorsabb is, mint a Windows 7, de nem tudok mit kezdeni egyelőre a hangvezérlő driverével, Flash alapú dolgok Chrome alatt még lassabbak. Meglepő, bár a Flasht amúgy is dobnám már a kukában, nincs sok létjogosultsága. Hanggal kapcsolatban már csomó mindent próbáltam, semmi nem jött be eddig.


A fentiek az én egyéni problémáim, de ahogy mondtam, apám gépén meg hasít, nincs pedig csúcs gépe neki sem, de gyors a rendszer, jól futnak a dolgok rajta és szerintem a Start menü hiányát leszámítva jó. Egy próbát megér, én azért próbáltam ki, mert a Win 7-em ígyis-úgyis újratelepítésre érett, szóval kipróbáltam, ha megoldom a problémáimat és a számomra fontos szoftverek mennek rajta, akkor meghagyom.

2012. nov. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik könnyű hozzászokni.
2012. nov. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
jobb oldalra (sarok felé lehúhzod az egeret), majd válaszd a kezdő képernyőt az helyettesíti a start menüt. Képernyő aljára mész tudod görgetni vagy jobb oldalra húzod akkor is megy sokkal egyszerűbb.
2012. nov. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ki se próbálom, mert nagyon eröltetettnek tűnik...
2012. nov. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!