Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi baja lehet a gépemnek?...

Mi baja lehet a gépemnek? Lassu, csak nyökög.

Figyelt kérdés
Hozzá kell tennem, iszonyatosan régi szegény, de csak internetezésre használom, eddig tökéletesen szuperált. 128 Mb ram, 667 MHz.. Van, hogy újra is indult, majd nagy nehezen felállt, s kiírta, hogy a rendszer súlyos hiba után állt helyre. Bekapcsolásnál sem szokott mindig egyből elindulni, vagy ha várok, kb fél órába telik, majd, ha nem bírok várni, akkor restart után kiírja, hogy a Windows indítása sikertelen volt. Csökkentett módban sem hajlandó megadni magát. Újra lett telepítve, de nem oldotta meg a problémát. Van valami tippetek? Hol kezdjem?
2012. nov. 12. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Első mondatokból vírusra gyanakodtam,de mivel újra lett rakva így kétlem.Talán egy olyat próbálj meg hogy szerzel egy hdd-t amin van 95 vagy xp win és arról indíts neki egyet.Ha utána esetleg jó lenne akkor törőjl le mindent a másik hdd-rl a C-ről a d-ről egyaránt.De én még a ramra és a procira is gyanakodnék,hiszen nem mai gép.Vagy egy szerelővel beszélsz kimondottan egy számítógépekre szakosodott emberrel beszélj ne a tesód unaöccsének a fiával aki csak ahoz ért hogy mi az a vinyó..

Szerintem gondolkozz el egy gép váltáson.

2012. nov. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gáll Zsolt ***** válasza:
Ajánlom,telepítsd újra az egész Windows vagy ha nem értesz hozzá vidd el egy szakemberhez. :)
2012. nov. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Annyira nem vagyok otthon a témában, de telepítést magam csináltam, az nem nagy dolog. Mindenképp szeretnék újabb gépet, de nem most. S ha lehetne ezt helyrepofozni egy kicsit. Pár hónapig még szeretném használni. Akkor mindenképp egy szerelőt keresek. Köszi még egyszer! :)
2012. nov. 12. 16:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!