Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a baja a gépemnek? PLS HELP!

Mi a baja a gépemnek? PLS HELP!

Figyelt kérdés

Üdv. olyan problémám van, hogy amikor bekapcsolom a gépet, akkor egyszer felvillan a monitornak a lede aztán visszavált sárgára és nem ad képet, majd amikor kikapcsolom ismét felvillan, mi a baja ilyenkor a gépnek?:S

Válaszokat előre is köszi :)


2012. okt. 19. 15:24
 1/9 MaXXeGee ***** válasza:
Gép: Asztali pc vagy Laptop? Integrált videókártyáról használod, vagy bővítőkártyával? (AGP/PCI-E) Notebbok esetében, nincs véletlenül "kitéve" kiegészítő monitorra a kép? Milyen más jelenséget tapasztalsz még? Sípol, kattog zörög zakatol vagy megy rendesen "csak" kép nincs?
2012. okt. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Asztali pcről van szó. PCI os vidikarival, és megy rendesen csak éppen nincs kép... Annyi, hogy amikor elinditom rögtön felvillas a monitor zöld lede, utána visszavált sárgára ha várok vele akkor sincs semmi, de a gép normálisan megy. Amint kikapcsolom felvillan ismét a zöld led és vissza sárgára... :S
2012. okt. 19. 15:41
 3/9 MaXXeGee ***** válasza:
Ha van benne alaplapi vga akkor át kellene dugni arra, belépni a biosba, beállítani elsődleges megjelenítőnek a PCI-E kártyát aztán újraindítani a gépet (természetesen a biosból való megfelelő kilépés után ezt magától megteszi)visszadugni a PCI-E kártyára a monitort, és ha szerencséd van akkor csak ennyi volt a baja :)
2012. okt. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát az nincs benne sajnos :S De van egy agp-s vidikarim megpróbáltam azzal is de ugyanez?:S Még van tipp?:S
2012. okt. 19. 16:02
 5/9 MaXXeGee ***** válasza:
Szerintem, próbáld ki másik monitorral is!
2012. okt. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
kipróbáltam ugyanez, másik procival is kipróbáltam :D ugyanez... :D Sztem feladom nem tudom mibaja lehet :) :D
2012. okt. 19. 17:07
 7/9 MaXXeGee ***** válasza:
Hát tipikus hibajelenségek híjján, csak találgatni lehet, illetve sorba menni az ötletekkel. BIOS reset, kezdjük ezzel, ha ez nem segített és ezután sincs kép, próbáljunk meg egy tápcserét, hátha az ... és persze húzkodj le mindent ami nem szükséges az alapvető működéshez, Tehát ami csatlakoztatva legyen .. egy billentyűzet, monitor, táp. kell alaplap, proci, ram vga .. .. így kísérletezz :)
2012. okt. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát csak pót tápom nincs az a baj... ami meg a gépbe van egy Codegen 400w tehát lehet h az a ludas... eléggé szidják ezeket a tápokat... :)
2012. okt. 19. 17:24
 9/9 MaXXeGee ***** válasza:

Hát, nincsenek agyon dícsérve az biztos, de nincs is ok a dícséretre

Azért, így blikkre nem érdemes tápot venni bele, mert nem biztos :S

2012. okt. 21. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!