Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Radeon 6770 512mb és 1gb közt...

Radeon 6770 512mb és 1gb közt mekkora különbség van teljesítményben?

Figyelt kérdés

ezt találtam legolcsóbban 512est [link]


ha valaki tudna nekem 1gbosat mutatni azt megköszönném...sokat kerestem de sehol sem találtam


2012. nov. 9. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég nagy tud lenni, néhány, főleg az újabb játékokban kegyetlenül kevés tud lenni 512MB, ha pedig elfogy a memória, akkor a játszhatatlanságig vagy akár a fagyásig belassul a rendszer. Ennek ellenére, ha hajlandó vagy kompromisszumokra a grafikai minőség terén, ennyiért a 6770 szerintem így is remek vétel.
2012. nov. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

16-17ezerért jobbat biztos nem kapsz újonan:D

viszont szerintem készülj fel rá hogy nem frisiteték oldalt

vagyis vagy nincs is már vagy pedig drágább

amuggy használtan mért nem jó? ott találhatnál 1GB os kártyákat (persze olyant ami ilyen vagy hasonló teljesítményü)

2012. nov. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem venném meg 512-vel, ugyan ebben a cipőben jártam. Egy régi 4870-esem volt 512 megás. Rengeteg tesztet olvastam, ahol ez a kártya még megállja a helyét ma is, így nem akartam cserélni, mondván, elég a teljesítménye..igen ám, de a tesztben szereplő 4870esek mind 1 gb-osak voltak. Battlefield 3 tesztekben is ultra beállításokon 35-40 fps-t írt a teszt, óó, az nekem akkor tökéletes, felraktam és a játék játszhatatlan volt még low-on is, egyszerűen nem volt elég memória és csak zárt terekben volt folyamatos, utcán, nyílt terepen képregény volt. 5-10 fpsre esett vissza a 40-ről 4-5 másodpercenként. Régebbi játékokhoz elég az 512, újabbakhoz már kell a giga memória.
2012. nov. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!