Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért akadhat, mit tegyek?

Miért akadhat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap vásároltam egy samsung NP350V5C-S03 típusú laptopotű. 1TB HDD, 6GB DDR3 1600Mhz ram, 2 videokártya: Intel HD 4000 + AMD Radeon 7670 GDDR3 2GB hybrid. Amikor elindítom pl. a world of warcraft játékot ultra módon vsync nélkül, akkor 18 fps-em van. Alapból a gép a HD 4000-et használja és ezzel futott így, majd átállítottam, hogy a nagy teljesítményű vidikarit használja, mondanom sem kell semmi változás nem történt. Próbáltam frissíteni az AMD software-ét, de azt írja ki a letöltött (hozzá való catalyst), hogy nem támogatja ezt a laptopot ez a program. Néztem neten videót nagyobb teljesítményű játékok gyönyörűszépen futottak már eme laptopon. Oprendszer windows 8. Mit tegyek ?

2012. nov. 8. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
az intel hd 4000-et le kell tiltani biosban
2012. nov. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam, biosban nem tudok ilyet csinálni :/ Nincs sehol videokártyáról szó biosban ... PRóbáltam tiltani eszközkezelőben, de semmi.
2012. nov. 8. 19:23
 3/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ne win8 at használj szerintem


kaptáé driver cd/dvd t? onan probáltad?


samsung hivatalos honlapjárol probáltad drivert?


amugy aazt tudod ugye hogy a HD4000 driverjét is neked felkell tenni elöször


vagy lemezröl vagy samsung honlaprol vagy intel honlaprol és csak utána kell amd jét

2012. nov. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Samsung oldalon még nincs fent ez a laptop, gyanítom elég új széria és ezért. Driver elvileg már beépítve van a win8-ban tudtommal és nem is kellene ilyenekkel szenvednem, most letiltottam a HD4000-et, telepítettem az amdhez drivert, de újraindítás után azt írja, hogy vagy nincs telepítve driver, vagy rossz.
2012. nov. 8. 20:06
 5/8 A kérdező kommentje:
Driver cd-t nem kaptam sajnos.
2012. nov. 8. 20:06
 6/8 anonim ***** válasza:
mekkora izék, hogy nem adnak CD-t:/
2012. nov. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
komolyan 2 videokártya van a laptopban??? nekem is pont ez a laptopom van, én is most nézegetem hogy mi ez az intel hd 4000. sikerült megoldanod hogy az amd-t használja?
2013. jún. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem azóta sem....
2013. aug. 26. 14:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!