Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen gamer egeret ajánlotok...

Milyen gamer egeret ajánlotok max.10k-ig?

Figyelt kérdés
RPG,FPS-re egyaránt használható kellene.Ilyen játékokhoz:battlefield 3,guild wars 2,CoD Modern Warfare 3

2012. nov. 7. 20:19
 1/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
29%

[link]


én nemtudom mivel én böven elvagyok tapipadal is meg tesco s egérel igaz nem vagyok fps multiplayeres játékos:)

2012. nov. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%
amugy ott irja linkben Logitech eket én mikor FPS eztem régen oylanal játszotam igaz gondolom valami olcsó tipus volt:D de jól lehetett vele akkor gondolom egy drágább ajánlott csak elég és jó:P
2012. nov. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
Trust GXT 32 nagyon jó sokféle DPI Állitás sok proggramozható gomb. És tök jól nézki. :)) Remélem segítettem :)
2012. nov. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Komplikato ***** válasza:
41%
2012. nov. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%

[link]


fps-hez nem árt minimum egy ilyen :D

2012. nov. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

"fps-hez nem árt minimum egy ilyen :D"

Miért is kell min egy ilyen, és miért is olyan jó ez? Várj, nem is akarom tudni...


+1 Komplikato ajánlatára, nagyon jó kis egér, és most olcsó is. Amit még KÖNNYEN lehet kapni itthon is 10K-ig az a Logi G400, Razer Abyssus. Amúgy közveszélyes által linkelt topikban az első hsz alján ott vannak az ajánlott egerek, nézegess belőlük.

2012. nov. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
én azért írtam mert nekem sokk ismerősöm netes fps játékoknál ilyent használ és jó véleményekkel vannak róla csak ennyi :''(( kövez meg :"( :D
2012. nov. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Az ismerőseid valszeg normális összehasonlítási alap nélkül jelentették ezt ki, szóval erre nem adnék(alapból vezeték nélkülit nem ajánlok játékra). Az meg, hogy az Ikari Opticalal egy árba van csak még rosszabb képet fest.
2012. nov. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
én azért írtam mert nekem sokk ismerősöm netes fps játékoknál ilyent használ és jó véleményekkel vannak róla csak ennyi :''(( kövez meg :"( :D
2012. nov. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
sorry hogy még egyszer elküldtem véletlen. az ára nem tükrözi a minőségét
2012. nov. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!