Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Játékhoz (inkább FPS) milyen...

Bloodxtype kérdése:

Játékhoz (inkább FPS) milyen egeret ajánlotok?

Figyelt kérdés

Én ezeket nézegettem:


Ozone Radon 5K [link]

Logitech G300 [link]

ASUS GX800 [link]

Mionix Naos 3200 [link]



2012. nov. 3. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
27%

[link]

Ajánlott egerek listája lent

2012. nov. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
63%
Ozone,Logitech ezek közül a jobb sztem!
2012. nov. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
A Radon 5K pofás kis darab. : )
2012. nov. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A GX800 és a Radon 5K közül lesz majd valamelyik, bár a Logitech fele húz a szívem, de nem tud annyit mint az Ozone és az ASUS. Mionixet meg túl drágának találom, és a tesztekben sem szerepelt jól( [link] ).

A válaszokat köszönöm!

2012. nov. 4. 01:55
 5/7 anonim ***** válasza:
11%

"A GX800 és a Radon 5K közül lesz majd valamelyik, bár a Logitech fele húz a szívem, "

Logi G400 vegyél, jóval ajánlottabbak mint ezek.

2012. nov. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Ember lehet hogy elkeserítelek de egy egértől nem fogsz jobban játszani.
2012. nov. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Bitch Please! Ki mondta neked, hogy azért cserélek egeret, mert "jobban" akarok játszani? Felvilágosítalak TÉGED, hogy

abból az okból veszek új egeret, mert a réginek már teljesen elkoptak a csúszkái. Egyébként meg csak mondom, hogy függ az egértől a játékbeli teljesítményed, mert a DPI

és a CPI is sokkal nagyobb ezekben a gamer "rágcsálókban" ebből következtetve azt veszi le ép ésszel az ember, hogy "nézd már! sokkal érzékenyebb az egerem, nem kell fél métert mozgatnom, hogy oda álljon ahova akarom (pl. célkereszt).". Szóval ennyi...

2012. nov. 7. 20:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!