Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 100%-ról lemegy 0%-ra a...

100%-ról lemegy 0%-ra a laptop aksi, de még megy vele vagy fél órát? Mi van vele? Lehet vele valami kezdeni, hogy rendesen mutassa mennyi van még hátra?

Figyelt kérdés
Teljesen feltölt, elég gyorsan merül, 0-ot ír ki és még utána működik, xp van a gépen.

2012. nov. 4. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Gajra ment az aksi nekem is volt ilyen gondom aksi csere után megszűnt.
2012. nov. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer három évig működött egy elemmel a karórám. Amikor cserélni kellett, az órás viccesen megjegyezte, hogy az elem valószínűleg gyártási hibás volt.


De hogy érdemben is mondjak valamit:


BatteryBar Pro 3.1.60 laptop akkumulátor kijelző

[link]


Battery Doubler laptop akkumulátor kímélő

[link]

2012. nov. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm a hozászolásokat, azt is látom h kezd tönkre menni, de nem értem, kb egy órát bír ki, fél óra míg 100%-ról 0%-ra süllyed, majd még megy egy fél órát 0%-on, nem értem miért csinálja:S
2012. nov. 5. 17:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem a cellák hibája okozza én az aksi elektronikájanak hibájára gondoltam nem tudja a windows beolvasni ez miatt rendesen a tőltöttségi szintet. De egy ujratelepítés is megoldás lehet mert a win is lehet vírusos.
2012. nov. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
emiatt
2013. jan. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!