Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit érdemes ezek közül eladni?...

Mit érdemes ezek közül eladni? (számítógép alkatrészek)

Figyelt kérdés

Van egy kb. 4-5 éves gépem amiből szeretnék minél több pénzt kihozni hogy új gépet vegyek.

Alkatrészek:


processzor:intel pentium 4 3000 mhz 15 x 200

Alaplap:ASRock P4i65GV

Rendszermemória(ram): 1024 MB (PC3200 DDR SDRAM)

videokártya: Nvidia geforce FX 5200 (128 mb)


Ha van alkatrész amit kihagytam és érne valami akkor annak is leírom a típusát.(a merevlemezzel irtó sok gond van,azt nem tudnám eladni)


Előre is köszi a válaszokat!


2012. nov. 2. 03:16
 1/4 xy333 ***** válasza:
Neked mindet érdemes lenne eladni, de normális árat ezek közül már semmiért nem fogsz kapni. A posta is drágább mint ezek. A számítógépek 3-4 év alatt szinte a teljes értéküket elvesztik.
2012. nov. 2. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Először is köszi a választ, erre én is gondoltam hogy az évek folyamán elvesztik értéküket,amúgy most jut eszembe az alaplap nem olyan régi az másfél-két éves lehet és a videokártya is kb. annyi.

Talán egyik ismerősömmel megtudnám ezeket nézetni hogy mennyire jók és aszerint megpróbálnám eladni,ha kapnék érte 10 ezer ft-t annak már örülnék, és ő már 30000 ft ért összetudna rakni nekem egy megfelelő gépet és ahhoz gyűjtök pénzt.Amúgy lehet eltudnám adni a környéken szóval a postával nem lenne gond.

Ém még talán a dvd meghajtót is eltudnám adni (LG Internal Super Multi DVD Rewriter)az kb 1 éves,talán ér valamit.

2012. nov. 2. 05:25
 3/4 P.O.C. ***** válasza:

Teljesen mindegy mikor vetted azokat az alkatrészeket. A platform akkor is nagyon elavult és sajnos csak ez számít.

Az első válaszolónak teljesen igaza van. Ezek összesen nem érnek 8 eFt -ot se.

2012. nov. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akkor még bírnom kell ezzel a géppel egy darabig amíg máshonnan nem szerzek pénzt,esetleg baráti körben megpróbálom elpasszolni.

Köszi a választ!

2012. nov. 2. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!