Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » WoW-hoz ajánlanátok valami jó...

Bitangjó kérdése:

WoW-hoz ajánlanátok valami jó konfigot? Gépigény lent.

Figyelt kérdés

Az ajánlott követelményt jó lenne ha elérné. Mással nem nagyon akarok játszani így sokkal erősebb gépet nem nagyon szeretnék, esetleg még laptop érdekelne amin elmegy.


Gépigény: [link]



2012. okt. 30. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyid van rá?
2012. okt. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1. Kéne ár is! Utána pedig hogy a wow nem cataclysm-nál tart hanem a Pandariannal ahhoz meg ettől is erősebb gép kell. De ameddig nem mondasz egy irány árat semmit nem tudunk kezdeni.
2012. okt. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
MoP-nak se kell majd sokkal erősebb gép sztm, ha Cata-nak megvan az ajánlott akkor meg MoP megy low-on mert nem vagyok grafika fanatikus. Asztali gépnél olyan 35k lenne rá, laptophoz meg nem érték.
2012. okt. 30. 15:31
 4/6 szabesz7 ***** válasza:
Szia! Wow sosem volt egy szép jaték! De 35e forintert nagy csoda kell h megfelelo gepet lehessem összerakni.. Ha szerencsed van egy hasznalt pc-t talalsz ra. En wowozom es egy 4 magos proci 6gb ram valamint egy 1gb video kartya (hd6850) sem mindig elég hdban highez!! Persze kevesebb felbontasra kevesebb gep is eleg.. 2 mag 4gb ram es erösebb legalabb 512 mb-s vidikari kell min grafhoz normalis felbontas melle.
2012. okt. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szabesz ahogy írtad nem egy szép játék, nekem meg elég ha low-on elmegy. A lényeg, h ne diavetítés legyen. Hardveraprón láttam 28k-ért ajánlott gépigénynek megfelelő amd konfigot. Szal a 35k szerintem elég korrekt ár. Többet nem szeretnék rákölteni mint amit muszáj, mert netezésre bőven elég lenne. Laptop amin menne a wow gondolom már lenne 2x ennyi nem?
2012. okt. 30. 18:41
 6/6 szabesz7 ***** válasza:
Volt h a wotlk jatszottam 2 mag 2 gb ram es integralt videokari lowon nem is volt vele gond meg raidbe nem mentem.es bar a jatek latvanya nem nagyban valtozik kiegenkent a gepigeny igen. Probalj olyan gepet nezni hasznaltan ami megfelel az elozbe leirtamnak!! Vidikari legyen legalabb 4800 szerias- ezt tanacsolom h ne lepodj meg
2012. okt. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!