Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tudom telepíteni a...

Miért nem tudom telepíteni a videokártyám?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy Nvidia GTX 650-es vga cari-t de nem tudom telepíteni se a gyári cd-vel se az interneten letöltött driver-el sem. 2gb-os evga GTX 650es. Hozzátenném a gép sem találja milyen vga van benne, egyáltalán nem talál semmilyen grafikus eszközt. Próbáltam Bios-ban engedélyezni minden beállítást de semmi. Kérlek segítsetek. "A grafikus illesztőprogram nem talált kompatibilis grafikus hardvert" ezt írja.
2012. okt. 27. 22:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

vissza kell vinni

alaplapod milyen?

2012. okt. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Komplikato ***** válasza:

Alaplapod milyen? Van ám egy csomó régiség, amiben nem megy egy modern VGA.

Másrészt táp csatlakozó(k) be van(nak) kötve???

Táp elbírja az egész rendszert?

Integrált VGA van a gépben és letiltottad?

2012. okt. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az alaplapom: INTEL Lakeport-G i945g . Mert sehova sincs feltüntve. Eddig egy sima Nvidia gt 520-as volt benne azzal simán ment. De sajnos jött a hibája hogy becsikosodott a képernyő stb... azért vettem ezt most meg. Az integrált vga-t is bios-ban lehet letiltani?
2012. okt. 27. 23:22
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem értem ha egy alaplapnak van PCI-E csatlakozója és beteszem az új vga-m bejön a kép meg minden(Most is az új vga van benne) Miért nem engedi feltenni az illesztőprogramot. A táp-om 430w-os. Lehet hogy az a gond. De kipróbálom 1 másik gépen is ahol 550w-os táp van. Sose találkoztam még ilyen problémával.
2012. okt. 27. 23:32
 5/11 anonim ***** válasza:

sajna gyenge hozzá a lapod az sajna 1.5 ös ha jol emlékszem


A vga d PCI Express 3.0 amit most vettél

2012. okt. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudnál az eszközkezelőről egy képet küldeni nekünk?
2012. okt. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Komplikato ***** válasza:

Driver csere előtt ki lett szedve az előző driver? Milyen Windowst használsz?

Ha 945g akkor mennie kell, ha 945gz vagy 945gc lenne, akkor aggódnék, mert azokban 4x-es PCIE van, amiben sok minden nem menne.

2012. okt. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ime a kép. Természetesen kiszedtem a régi vga-t és letöröltem a driverét is. A régi vga-m 2.0 PCI-E s volt.

[link] A tápellátásommal sincs gond mert szüleim gépén meg elkezdte telpiteni pedig csak 350w-os táp ketyeg benne. Ebben pedig 430w-os.

2012. okt. 28. 00:10
 9/11 anonim ***** válasza:

Rakjad fel a chipset drivert mert amint látom hiányzik

És jó lesz :)

2012. okt. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Esetleg egy oldalt tudnál linkelni ahonnan leszedhetem?
2012. okt. 28. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!