Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri a megvennem a pcházat?

Megéri a megvennem a pcházat?

Figyelt kérdés

Le szeretném cserélni a régi házamat egy szellősebbre és jobb anyagú házra, aminek legyen szép is.

amit költenék rá az 13-14e, kinéztem egyek csak ne mtudom hogy jó ház AEROCOOL VS-3 ez lenne az és itt venném meg

[link]


Megéri megvennem vagy nézzek másikat? Vagy várja és tegyek hozzá még és vegyek drágábbért, bár nem nagyon szeretnék venni drágát mert még akarok egy procihűtőt is.



2012. okt. 27. 19:45
 1/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
árát megéri szerintem
2012. okt. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is AEROCOOL házam van sztem megéri az árát nekem semmi bajom nincs vele elég masszív is. Igaz én 16K-ért vettem de hasonló mint amit te nézél!
2012. okt. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szeretnék figyelmedbe ajnálani egy másik házat.

[link]

Vélemények szerint nagyon jó hűtésileg ez a ház. Igaz drágább mint amit költenél rá, de azt hiszem csak minimálisan. Véleményem szerint külsőleg is eléggé rendben van.

Ha esetleg nem lenne elég a leírás, akkor itt találsz egy hosszabbat hozzá : [link]

2012. okt. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

És ez a ház megérné?

[link]

2012. okt. 28. 08:24
 5/5 anonim ***** válasza:
A VS9 Advance is nagyon jó ház! :D Sztem megéri az is!
2012. okt. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!