Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A lentebb linkelt videón...

A lentebb linkelt videón észrevettem hogy csíkozódik a kép! Nálatok is ilyen? Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=o_xsxIax98M


Az elején 30-40 mp között amikor egy konténer mellett van az emberke és mozog oldal irányba is akkor a konténeren jól látszik a vízszintes csíkozódás. Nálatok is ilyen a videó,vagy valami gebasz van a gépemmel?


2012. okt. 27. 17:33
 1/6 MaXXeGee ***** válasza:
Nálam semmi baja :)
2012. okt. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Örülök hogy jó kedved van! Nekem nem olyan vicces! :)
2012. okt. 27. 17:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálam semmi baja :)
2012. okt. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Oké...


Befosott a gépem! :)

2012. okt. 27. 17:48
 5/6 MaXXeGee ***** válasza:
Én értem, de a kérdésre válaszoltam :) ha teszek mögé 10 vigyorgó fejet, attól még neked gondod lesz a videóvezérlőd túlmelegedésével :P (És ez volt a jobbik eset, a rosszabb az hogy a VRAM hibája, akkor szokott becsíkozódni a kép, ha gond van a videokártyára integrált memóriával :)
2012. okt. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

MaXXeGee


Köszi hogy válaszoltál! És mindenkinek köszönöm!

Nem "bántásként" írtam hogy befosott a gépem,hanem mert akkor tényleg baja van a vga-nak. Am egy laptopról van szó. Túlmelegedésről nem lehet szó,mert használok hűtőt,igaz hogy saját készítésű,de 2db 120mm-es venti tolja a levegőt alatta a megfelelő helyen. Itt inkább egyéb hardveres gond van.

Laptopon is lehet VGA VRAM tesztet futtatni?

2012. okt. 28. 07:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!