Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit szóltok ehhez a Netbookhoz?

Mit szóltok ehhez a Netbookhoz?

Figyelt kérdés

Netbook Acer Aspire One AOD270-26Ckk Processzor: IntelŸ AtomTM N2600 1.60GHz, 2GB, 320GB, Linpus Lite for MeeGo, Black


Szerintetek viszonylag milyen? Mi az a max program amit elbír? Mennyire ajánljátok ezt?



2012. okt. 27. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát az Atom CPU harmat gyenge, 2 GB RAM sem valami sok, főleg ha még az IGP is elvesz belőle, de netbookba az még mondjuk elmegy. Ez még netezős gépnek is elég harmatos.
2012. okt. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
pl. mit nem fogok tudni vele csinálni?
2012. okt. 27. 12:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha lehet én inkább AMD E350/E450 APU-val szerelt egységet vennék...ha már netbook kell.
2012. okt. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de mondjátok már el ez mire nem jó? Szóval hol a hhatár, amit még megtudok velle csinálni? Jelenleg egy asztali gépem van, 2.00 GHz Processzor 512 mb. RAM 40 gigás merevlemez 256 mb.-videokartya, ennél jobb vagy rosszabb ez a netbook,?
2012. okt. 27. 12:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha valami régi Celeronod van akkor talán jobb, de az sem biztos...

Nem az a kérés hogy mit nem tudsz vele, hanem hogy mit tudsz, abból kevesebb van. Netezni lehet vele, meg filmeket nézni (kivéve HD) de lassú lesz.

Brazos E350/E450 alá nem adnám.

2012. okt. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ez a felhozatal *****



nem értem akkor mire valók a netbookok, ha még nere is lassu, bár ez emberfüggő is lehet, lehet ami neked lassunak számit, az az én régi gépem mellett gyors



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. okt. 27. 15:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!