Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit szóltok ehhez a netbookhoz?

Mit szóltok ehhez a netbookhoz?

Figyelt kérdés
[link]
2010. júl. 26. 12:46
 1/4 Jovanny ***** válasza:

Naszóval. Nézzük...ez még a netbook nevet is megcsúfolja, pedig azokat sem nézem sokba.

•Processzor Típusa: VIA ARM 32bit CPU (ilyet még gyártanak?)

•Processor Sebessége :300M Hz (az első gépemben, 12 éve 333MHz-es proci volt, és divx-et nem nagyon kellett rajta nézni.)

•Internet :Wifi 802.11 a/b/g (ez jó)

•Processor/Gyártó :VIA

•Processor Model :VIA-ARM VT8500

•RAM/Technology: DRAM

•Memória Mérete :128M (hát azért ez vicc, de lesz még viccesebb is)

•Kijelző:7" TFT HD

•Max Felbontás :800x480 (legalább nem 640X480, nem fullHD, az biztos)

•Kijelző Technologia :TFT

•Videókártya :Integrált Videókártya

•Készenleti idő: 3 óra (ezekkel a cuccokkal egy netbooknak legalább 10 órát(!) kellene tudni!)

Merevlemez,Megosztás:

•Merevlemez : Flash HDD 2GB(16Gb-ig Bővíthető) (Na ez az, ami még a 128 Mb memónál is viccesebb.)


Mindent összevetve szerintem 25k is sok egy billentyűzetes DIGITÁLIS KÉPKERETÉRT. :D

2010. júl. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon gyenge, s Via processzort azert nem kellene venni.
2010. júl. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nem vagyok valami számítógép zseni, de én is furcsállottam néhány dolgot! Szóval nem dőlök be neki...
2010. júl. 26. 22:51
 4/4 Vavrovits Éva válasza:

Sziasztok!


Azt látom, hogy nem vagytok túl jó véleménnyel erről a kis gépről, de én is épp egy ilyennel szemezek. Nekem csak azért kell, hogy útközben (a munkám miatt) elérhető legyek, emilezhessek, esetleg némi szövegszerkesztésre. Nem akarok rajta játszani, mozizni.

Ja, és főleg, elfér a táskámban. :)

Előre is köszi a válaszokat.

2010. aug. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!