Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Micro SD adapter jó fényképező...

Micro SD adapter jó fényképezőgépbe?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy 16 GB-os SDHC memóriakrátyát, de kaptam egy 16 GB-os adaptert helyette! És nem értem, hogy ez micsoda? Nekem azt mondták a műszakiban, hogy a Nikon gépembe egy 16 GB-os kártyát vegyek, vettem is, de ez valami adapter. Nem akarom felnyitni, mert félek, hogy nem jó és akkor nem cserélik vissza se. Mi is ez tulajdonképpen?
2012. okt. 26. 22:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

nyugodtan belerakhatod nem lesz adat károsodás


Bár panaszt emelhetsz hogy te nem ezt szeretted volna vásárolni


pl: ha sos kiflit kérsz akkor ne vajas kiflit adjanak

persze kifli kifli

,,de mégis nem,,

:)

2012. okt. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
De nagyobb az esélye, hogy mondjuk meghibásodik és elvesznek róla az adatok? Vagy miért lehet nagyobb a hibalehetőség?
2012. okt. 26. 23:26
 13/15 A kérdező kommentje:
Bocsánat, egy időben írtam veled:) Akkor megnyugodtam, egyébként reklamálnék, de most úgy vagyok vele, ha ez is jó, akkor már felesleges, nem várok ezért 2 napot, csak tényleg ne legyen vele gond
2012. okt. 26. 23:27
 14/15 anonim ***** válasza:
szerintem nem lesz
2012. okt. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Hosszabb távon van hibalehetőség.

Egy idő után kártya error-t jelez. Ha így lehetne használni minden gond nélkül a fényképezőgépekbe a microsd-t adapterrel, nem lenne értelme sd-t gyártani. Mi árulunk kártyákat, és a vevők is jelezték ezt a problémát. Az adapter inkább arra jó, hogy kártya olvasón keresztül szedd le az adatokat.

2012. okt. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!