Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az alaplap, vagy a vidikari a...

Az alaplap, vagy a vidikari a rossz?

Figyelt kérdés
Van egy MSI valamilyen neov2, es alaplapom, és egy asus radeon hd 3450- es vidikarim, de mikor bekapcsolom a gépet, nem csipog, mint ahogy szokott, és nincs kép. a vidikari az alaplapból kapja az áramot. az alaplapba pedig a ápból csak az a 10 vagy 12 pines van bedugva, + egy 4 pines a proci mellett. ez elég, vagy a vidikari nem kap áramot és azér nem jó? vagy egész más a probléma? am ez úgy kezdődőtt, hogy kipakoltam, hogy kiporolom, és mikor visszaraktam, nem működött

#eht
2012. okt. 26. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor nagy valószínűséggel rosszul raktad össze.
2012. okt. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
alaposabban ki kell takarítani a gépet, nem elég a porszívó, ecsettel is takarítsd át. ha van kompresszor akkor 3 bar nyomással ki is fúvathatod de előtte vízteleníts. kontakt spray-vel az érintkezőket kezeld le. (Kontakt 60-WL-61)
2012. okt. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja hát ha előtte működött, és ő szétszedte, összerakta, akkor biztos, hogy a por a baja, és nem az, hogy rosszul szerelte össze. Te is elhagytad a logikádat?
2012. okt. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

de azt nem tudom, hogy mit nem csináltam jól.

[link]

ezek vannak bedugva. szerintem többre nincs szükség

2012. okt. 26. 19:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!