Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elromlott az alaplapom....

Elromlott az alaplapom. Találtam másikat, szerintetek jó helyette?

Figyelt kérdés

abit sa7 -es alaplapom van (legalábbis az alaplapon ennyit találtam + hűtőn, hogy Intel).

asus a7s333-re cserélném, mert:

Elromlott. (szinte biztos, hogy ezzel van a gond, már be sem butul a gép, tegnap a net nem volt jó, közbe a monitor is vitázott, újratelepítés után még roszabb lett)

Találtam itthon egy működő asus a7s333 -es alaplapot, de nem tudom, át merjem-e kötni rá a dolgokat.

egyéb infót tudok adni, ha kértek, nem raktam még össze gépet, inkább a szoftveres részéhez "értek"(legalábbis gyakorlatom van benne, összeszerelésben nincs).



2012. máj. 19. 19:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Érdekesség: találtam régi tápot, és hozzá való videókártyát is.. sőt még egy 80GB-s HDD-t.
2012. máj. 19. 19:51
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát én úgy gugliztam ki, hogy az Abit sa7 Intel, az Asus a7s333 pedig AMD platform, így az alaplapcsere felejtős.

Ha tévednék, majd kijavítanak.

2012. máj. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jólvan, köszi. Akkor 2hét múlva jön egy ismerősöm, aki ért hozzá, majd megnézi, a régi alkatrészekből mit lehet kihozni.. és ha lesz pénz, veszünk újat (vagy újhasználtat). Van még egy gépünk, ami azért sokkal jobb. De szüleimnek elég lenne egy gyengécske gép is netezéshez(2-3órát elsakkozik apám+facebook+youtube/nap) és így nehézkesen férünk meg egy gépnél.
2012. máj. 19. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!