Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A képernyőillesztő nem válaszo...

XenoMorph kérdése:

A képernyőillesztő nem válaszolt, majd helyreállt, MITŐL?

Figyelt kérdés

Már 5-6 napja küszködök ezzel a problémával. A drivereimet a gyártói cd ről frissítettem.

Leírnátok hogy mit írjak le hogy tudjatok segíteni?



2012. okt. 25. 14:28
1 2
 1/13 cianidetil ***** válasza:
Írd le kérlek a videokártya típusát,és az oprendszered.A gyártói cd az jelenti,hogy amit adtak a kártyához,azt telepítetted?
2012. okt. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Igen, azt telepítettem.

A vidókártyám: Msi r7770 pmdigd5 1gb DDR5

oprendszerem win7

2012. okt. 25. 16:36
 3/13 cianidetil ***** válasza:
Lehet,hogy túl régi a driver,és ütközik a win7 frissítéssel.Innen húzd le a legújabbat,de ügyelj,hogy 32 vagy 64 bit az oprendszernek megfelelő legyen!
2012. okt. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 cianidetil ***** válasza:

ja a link lemaradt! XD :

[link]

2012. okt. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nyomtam 1 amd driver autodetectet és most azt töltöget valamit
2012. okt. 25. 16:45
 6/13 cianidetil ***** válasza:
Az is megoldhatja a problémát!sok sikert!
2012. okt. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Semmi sem változott, ötlet?:D

Szerelő ezt meg tudja oldani?

2012. okt. 25. 19:03
 8/13 cianidetil ***** válasza:
Azt el felejtettem írni,hogy az új driver telepítése előtt töröld a régit!!!! Majd látogass el az AMD hivatalos oldalára és töltsd le a legfrissebb drivert. Bár nem valószínű de azért indíts el egy vírusellenőrzést is. Ezek után én mindenképpen lefuttatnák egy benchmarkot (pl: PC Mark), ha tesztelés során nincs fagyás/elfeketedés/kilépés, stb., tehát stabilan megy végig, akkor a hardverrel nincs gond. Vagy a másik, hogy beszerzel egy másik hasonló, de biztosan jó videókártyát, belerakod a gépedbe és leellenőrzöd, hogy ennél is csinálja-e az elfeketedést, befagyást. Ha nem akkor egyértelműen a kártya a hibás, viszont ha ezzel is csinálja, akkor biztos szoftveres gond van. Ha végképp nem lehet vele mit csinálni, egy Windows reinstall szerintem megoldaná a helyzetet. Több ötletem egyenlőre sajnos nincs, remélem valamit tudtam segíteni.
2012. okt. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
iigen ezt a kommentet már olvastam máshol, nem nagyon segített..
2012. okt. 25. 19:18
 10/13 cianidetil ***** válasza:

Még valami!Lehet a táp is ludas az ügyben!Itt egy link,itt ki tudod számolni mekkora kell a gépednek:

[link]

2012. okt. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!