Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért fogy a színes patron ha...

Miért fogy a színes patron ha csak feketével nyomtatok?

Figyelt kérdés
Alapból fekete-fehérek a dokumentumok, de be szoktam állítani hogy fekete-fehéren nyomtasson. Mégis csontra le szokott fogyni a színesem. Miért?

2012. okt. 23. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Hülyén hangzik, de azért mert a színesből is kever hozzá. Ezt onnan lehet tudni, hogy ha kiveszed a fekete patront akkor is tudsz feketével nyomtatni. Ilyen nyomtatásnál ugyan panaszkodik a szoftver, hogy nincs benne fekete patron, de ha le "OK"-ézod akkor ki nyomtatja az oldalt. HP készülékeknél biztos, hogy így van. Nem lesz tiszta fekete, mert az alapszínekből keveri ki.
2012. okt. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem canon van és színes nélkül nem enged nyomtatni sehogy
2012. okt. 23. 17:08
 3/3 A kérdező kommentje:
A színkeverős dolgot értem mit akarsz mondani. Akkor lehet hogy ez valami pénzcsinálós technika a Canon részéről hogy minél több patront vegyünk....
2012. okt. 23. 17:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!