Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol tudok venni ilyen alkatrészt?

Hol tudok venni ilyen alkatrészt?

Figyelt kérdés
Lcd monitorhoz szeretnék alkatrészt venni. Egy lapot, amiben ez a kristályos foolyadék van. Hol tudok hozzájutni? Egyáltalán mi a megnevezése ennek?
2012. okt. 22. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom az lcd kijelzőre gondolsz (Folyadékkristályos kijelző.) ami nem egy olcsó dolog. Inkább egy új monitort ajánlanék mivel jobban jössz ki pénztárcakímélőbb megoldás és az új monitor több mindent is tud és szebb is a képe. Nem éri meg mivel manapság már potom összegekért kapsz másikat.
2012. okt. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én úgy kalkuláltam, hogyha már a monitorok is egyre olcsóbbak, akkor az alkatrészük is. Sebaj, köszönöm a választ
2012. okt. 22. 21:29
 3/4 A kérdező kommentje:
Közbe rájöttem, hogy ez a polárszűrő.
2012. okt. 22. 21:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos az ár nem csökken mivel általában a régi árakhoz vannak viszonyítva az alkatrészek.
2012. okt. 23. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!