Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudnám megcsinálni?

Hogyan tudnám megcsinálni?

Figyelt kérdés
A problémám az hogy a gépemen a hang elmegy 10secenként 2-3 secre, aztán visszajön és megint ugyanez, zene hallgatás, filmnézés, játéknál, kint a tálcán, bárhol, a gépnek mind a 2 oldalán, hátul és elől is megnéztem, más fülessel is de ugyanaz, ha a tálcán jobb alsó sarokba kattintók a hangerő ikonra, ott a keverőre, akkor ugye ha pl.: zenét hallgatok megjelenik a szokásos 4 hang erő csík ami mozog, ezzel is jelzi hogy van hang, na de ugye 10secenként mikor elmegy a hang akkor ebből a 4 ből 2 eltűnik a maradék pedig leáll 3secre, ha kivan húzva füles vagy hangszóró akkor is ugyanígy van, ami szerintem az következik ebből hogy nem hardware-essen van a baj hanem vmi a windowsba, nekem első tippre az adobe flash player 11.3 as verzióra gondoltam, mivel videó nézés közbe leszokott állni, és ugye sok hiba visszajelzés van win 7re, nemtom telepíteni korábbi verziót, de ha van vmi ötlet más hogy mi lehet a baj akkor lécci, esetleg hogy lehet korábbi adobet telepiteni

2012. okt. 21. 17:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Pedig nekem ez hardware problémának tűnik. Lehet az is, hogy a csatlakozóval van a baj. Egyébként már kijött az adobe flash player 11.4 is.
2012. okt. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!