Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nincs hang a laptopomon. Mit...

Canadafan kérdése:

Nincs hang a laptopomon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Annyi történt, hogy egy weboldalon jártam ahol rákattintottam arra, hogy elnémítsam a hangot a weblapon. Most pedig az egész laptop nem ad ki egy hangot sem. A hangerőszabályzó és a vezérlőpultban a hangerőnél is fel van tekerve kb. 50%-ig. Toshiba Satellite Pro laptopom van és Windows7 van rajta amúgy. Szerintetek?

2012. okt. 21. 10:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy ha fülhallgatót használok abban van hang, kipróbáltam az előbb.
2012. okt. 21. 10:59
 2/8 cianidetil ***** válasza:
Próbálj egy rendszer visszaállítást,a probléma előtti időre.
2012. okt. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az megvolt, de nem segített a problémán.
2012. okt. 21. 12:32
 4/8 cianidetil ***** válasza:
Próbáld újrarakni az audió drivert.
2012. okt. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Annak hogyan álljak neki? Nem vagy nagyon jártas a témában de ha adsz 1-2 támpontot akkor menni fog szerintem:-)
2012. okt. 21. 12:41
 6/8 cianidetil ***** válasza:

Elmégy erre az oldalra:

[link]

Beállítod a keresőjét a laptopodnak megfelelő szériaszámra,kiválasztod az audiódrivert,letöltöd.Letöltés után telepíted,majd újraindítod a gépet.Elméletileg utánna mennie kell!

2012. okt. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 cianidetil ***** válasza:
A Download kategóriában állítsd be a laptopod számát,ezt megtalálhatod a gép alján lévő matricán.(Ha nem lett letépve)
2012. okt. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Mikor visszakapcsoltam most délután magatól megjavult:) Remélem így is marad, de ha nem akkor már legalább tudom mivel próbálkozzak:)
2012. okt. 21. 16:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!