Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nincs hang a Laptopomon ....

Nincs hang a Laptopomon . Ötletek?

Figyelt kérdés

A baj adott.

Van egy Packard Bell MX52 laptopom. Rajta 2 rendszerrel.

Ubuntu 11.10 és Windows 7

Mikor egy nap bekapcsoltam, akkor semmi hang nem jött be csak a Bios után jött a halk recsegés.

Az Ubuntu-t is csak teszt célból raktam fel.

2 nappal ezelőtt bekapcsoltam, és csodák csodájára újra ment a hang,de most meg megint nem jó ... Elnémitva nincs, drivere megvan, akkor mi a baj?


2011. dec. 20. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Se Ubuntu alatt,se Windows alatt nincs hang?
2011. dec. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs elnémítva,rakd fel ujra a driverét,mindkét oprendszer alá,újra...hátha bedöglött a driver,vagy megsérült,vagy valami... ha az se segít,akkor mindkét oprendszer esetében oprendszer-reinstall(bár nem hiszem,hogy köze van hozzá),ha az se segítene,akkor szervíz...vagy rögtön hangkártyacsere...nem tudom,így karácsony tövében mennyire vagy jól ellátva pénzzel,egy hangkártya nem egy olyan rettenetes húzós összeg,én lehet,hogy kicserélném (tekintsd úgy,hogy ezzel lepted meg magad),aztán ha azzal jó,akkor jó,ha nem,akkor még mindig ott van a reinstall...bár először inkább reinstall kéne,és ha az segít,akkor nem kell alkatrészt venned...
2011. dec. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Amúgy is akartam már venni egy külsőt, de hát ...

Na jó , driver csere lesz, és majd meglátom ...

2011. dec. 20. 17:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!