Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek, mennyiért csináln...

Szerintetek, mennyiért csinálnák meg nekem?

Figyelt kérdés
Windows 7 ultimate-et szeretnék a gépemre, egy ember kéne nekem aki rárakja, kb mennyi lehet ennek az ára? Én semmi kép nem próbálkozok ezzel , mert ehez kevés vagyok, szerelőre gondoltam. Gépre biztos hogy felmegy : Intel Dual Core, 1.6 ghz proci, 2 giga ram, 512mb Nvidia vidikártya

2012. okt. 20. 23:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2-3 ezer, de nincs olyan ismerősöd aki ért hozzá és megcsinálja?
2012. okt. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Van, de 14 éves, és nem igen bízok meg benne :D
2012. okt. 20. 23:07
 3/11 anonim ***** válasza:
2012. okt. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
akkor kérdezd meg szülőktől hogy nem ismernek-e valakit, de mondom nem drága egy telepítés.
2012. okt. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Azok a 14 évesek jól értik a dolgukat :D Ők már ebben nőttek fel. Jó pár évvel idősebb vagyok de ennyi idősen már én is rutinosan csináltam ilyesmiket a géppel
2012. okt. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Egy ennyiért nem kell megbízni egy embert, és én nem tom hogy mennyire értesz a géphez viszont nem értem hogy minek gép egy olyannak aki egy ennyit nem tud megcsinálni.
2012. okt. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jajj. Szóval nem is való annak gép, aki nem tudja ujratelepíteni? és azok a kis tinilányok, 200.000 ft-s gépekkel???? Értek a géphez, Procit meg videókártyát én raktam a gépe, nem más, egyedül az ujratelepítéshez nem fogok érteni soha...
2012. okt. 22. 11:45
 8/11 anonim ***** válasza:

Te nem kis tinilány vagy és nem kell kamuznod hogy szereltél össze egy gépet, újratelepíteni sokkal könnyebb mint hardvert cserélni, nézz meg youtube-on egy vidit.Magyar windows meg még könnyebb.vagy olvasd el ezt:

[link]

Meghát a windows telepítésnek nincs helye a hardverek kategóriában.

2012. okt. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az én hibám, Szoftver kategóriába kellet volna teni. Elnézést.
2012. okt. 25. 10:42
 10/11 Golan Trevize ***** válasza:

Adatmentéssel 25 ezertől, attól függ mennyi adatot kell menteni.

Adatmentés nélkül óránkánt 5000.

Feltéve, ha mindennek, amit fel szeretnél tenni, rendelkezésre áll a telepítője. Csak jogtiszta szoftverek telepítéséről lehet szó.

Plusz kiszállási díj.

2012. okt. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!