Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik jobb processzor játék...

Melyik jobb processzor játék terén Fx-8120 vagy Intel-3330? Megrendeltem már az fx-et, rosszul döntöttem?

Figyelt kérdés
Csak mert látom hogy játékra mindenki az intelt javasolja, de nekem az fx-et ajánlották, így már megrendeltem azt.:(
2012. okt. 20. 22:17
1 2 3
 21/26 Rasta Joint ***** válasza:
81%
Elviseljük a véleményedet. Csak váltig állítod hogy rosszul döntött a kérdező, közben nem.
2012. okt. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
82%

"Először is Hart r2.0 te kezdted a "GYK-s rákfene" és további nem illő jelzéseket"

Ezért a GYK-s rákfene dologért nem is reklamáltam, hisz igaz, én használtam először. Persze ezt nem rád értettem, hanem így nagy általánosságba, az már nem az én gondom, hogy te ennek tökéletesen megfelelsz.


"Érdekes kifejtés, hogy "Fura mód rajtad kívül senki más nem állítja" viszont a kérdező hozzászólásában, idézem "Csak mert látom hogy játékra mindenki az intelt javasolja, de nekem az fx-et ajánlották" Azért ez egy kicsit ciki."

Nem szeretem ha valaki kiragad egy sort a mondandómból úgy, hogy az teljesen más értelmet nyerjen. Te az AMD-t fosoztad, erre írtam ilyet rajtad kívül más nem állít.

Azért vegyük sorba:

ÉN soha nem ajánlottam FX-et CSAK játékra egy SB/IB i5-el szemben, de ha mégis csak ezt vette nem nagyon fog különbséget észre venni.


"Nem értem mire utal, milyen jó választ adott, hogy ennyire nagynak érzi magát? "

Te minek érzed magad? Mert a szakmai tudásodból nem nagyon láttam túl sokat itt.


"Az a nagy baj veletek, hogy nem bírjátok elviselni más véleményét."

Képzeld el tudom, sőt adok is más véleményére, de a tiédre nem, és itt nem bennem van a hiba. Úgy se fogod beismerni, de te csak személyeskedni, meg minimális háttértudással AMD-t szarozni jársz ide, aztán eljátszod, hogy mindenki csúnya rossz, hogy leszól téged. Szerintem inkább neked nem való ez.

2012. okt. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
15%
Képzeld el, én ellentétben veled adok a véleményedre, és nem nézlek le, még akkor is ha szurkálódsz vagy butaságokat írsz. De hát nem vagyunk egyformák.
2012. okt. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Hát nem :)


"vagy butaságokat írsz. "

Akkor ezentúl ahol butaságot írtam kijavítanád?

2012. okt. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
21%

Az a helyzet, hogy nem lehet mert ha butaságokat írsz azt kitörölteted, és aki felhívja a figyelmedet, hogy szamárság azt letiltatod (már volt rá példa).

Így bátran mondod, hogy nem írtál butaságot. Esetleg felveszel másik nevet, gondolok itt a (Hart vagy a Hart r2.0 névváltoztatásra)

2012. okt. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
52%

"Az a helyzet, hogy nem lehet mert ha butaságokat írsz azt kitörölteted"

Ezt már néhányszor leírtad, de ugyanúgy marhaság, mivel nem tudom töröltetni. Ha valamit ki is töröltek arról a modikat kérdezd mi volt az oka.


"és aki felhívja a figyelmedet, hogy szamárság azt letiltatod (már volt rá példa). "

Ez se igaz. Én is ember vagyok, nézek el dolgokat, ha valaki kijavít és igaza van akkor meg is köszönöm.

Margitocskával meg ne hozakodjunk már elő, aki a hátunk mögött a kérdezőknek üzenetbe irkálta, hogy és meg Panda hozzá nemértő idióták vagyunk az megérdemelte, hogy kidobják. Amúgy őt se mi dobattuk ki, magának köszönhette.


"Esetleg felveszel másik nevet, gondolok itt a (Hart vagy a Hart r2.0 névváltoztatásra)"

Már leírtam miért volt a névváltoztatásom(amúgy se tőled várnám, hogy ezzel felhozakodjon), és ez semmit nem von le abból amit Harttal írtam, szóval nem értem ezt minek kell felhozni.

2012. okt. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!