Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik jobb processzor játék...

Melyik jobb processzor játék terén Fx-8120 vagy Intel-3330? Megrendeltem már az fx-et, rosszul döntöttem?

Figyelt kérdés
Csak mert látom hogy játékra mindenki az intelt javasolja, de nekem az fx-et ajánlották, így már megrendeltem azt.:(
2012. okt. 20. 22:17
1 2 3
 11/26 TheMizery ***** válasza:
82%
jol dontottel, nyugi.:)
2012. okt. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
8%
Kedves Rasta Joint, ennek a témáknak a kifejtése a következő. Először is egy komolyabb terheléshez az Fx-8120-nak kell egy CoolerMaster Hyper 612S vagy Scythe Mugen3 hűtő, nem beszélve a fogyasztása 125 watt, és jövőre olyan 15 ezerért majd dobják utánad.
2012. okt. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 Rasta Joint ***** válasza:
86%
Miért kéne komolyabb terheléskor másik hűtő?? Komolyabb hűtő csak tuninghoz kéne, a gyári alapjáraton elég,mivel azért adják hozzá. Jelenleg minden játékhoz elég az FX-8120, a VGA a fontosabb szempont játékokhoz... Tehát nem döntött rosszul a kedves kérdező.
2012. okt. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
86%

"Miért kéne komolyabb terheléskor másik hűtő??"

Hagyd rá, GYK-s rákfene, hogy egy egy idióta intel fan(abból a fajtából ami ha nem kék akkor tuti szar) megjelenik és elkezd a TDP értékekkel dobálózni.

2012. okt. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
9%
Egyszerűen nem értem, hogy némelyik GYK-s rákfene akkora nagy arcnak képzeli magát, ajánlgassa a fos AMD-t közbe neki is intel processzor van. Megjelenik és elkezd a nagy arcával dobálózni. Szerintem az ilyen idióta ne ajánlgasson másnak. Nem szánalmas egy kicsit?
2012. okt. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
85%

"némelyik GYK-s rákfene akkora nagy arcnak képzeli magát"

Hol van most neked nagy arcom? Persze legyen, de akkor is én napi szinten segítek itt, válaszok. Valahogy senki nem szokta azt írni, hogy te hülye ez nem így van, ne mondj már marhaságot.


"ajánlgassa a fos AMD-t "

Miért fos az AMD? Mert te azt mondod? Fura mód rajtad kívül senki más nem állítja ezt(elnézést, a többi felhasználódra nem gondoltam) akkor mindenki hülye. Az meg megint vicc, hogy mindig a TDP-vel jössz. AMD ezt felső értékként adja meg, azt a 125wattot a legnagyobb bull alapórajelen 100%-os terhelésnél(amit az egyszerű user csak szintetikus tesztel fog elérni) se eszik annyit, valós felhasználás közben meg meg se közelíti. A fogyasztás különbségek meg annyira kicsik, hogy megérezni csak nagyon kis mértékben lehet a számlán.

Az extreme tuning meg úgyszintén nem fenyegeti az átlag usert. Persze annyi eszecske nincs, hogy a bullt onnan támad ahonnan érdemes(pl a szar egyszálas teljesítmény).


"közbe neki is intel processzor van. "

Akkor meg mi van? Attól mert nekem intelem van AMD-t nem is ajánlhatok? Ez hülyeség. Akkor pl tápegységből se ajánlhatok pl Enermax Triathlort mert nekem FSP-m van?


"Szerintem az ilyen idióta ne ajánlgasson másnak"

Szerintem meg az olyan nem aki még a TDP-vel sincs teljesen tisztába és ilyeneket írogat:

"komolyabb terheléshez az Fx-8120-nak kell egy CoolerMaster Hyper 612S vagy Scythe Mugen3 hűtő"


"Nem szánalmas egy kicsit?"

Ha én az vagyok te akkor mi?

2012. okt. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
85%

Ja és azt még elmondanád miért járt olyan rosszul?

Játéknál nem lesz különbség(elnézést, anadtechnél meg tomshardwerenél van), az átlag felhasználáskor se, ha meg melózik rajta akkor meg még jobb is lehet.

2012. okt. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 Rasta Joint ***** válasza:
88%
Olyan jó nézni, hogy semmi indokkal nem támasztja alá, hogy szerinte miért szar az AMD. Ja, hogy mert ő azt mondta? Akkor elnézést. De látom, erre az oldalra se érdemes járni, olyanok hurrogják le a hozzáértőket(pl: Hartot,Tony Starkot vagy akár ki mást ahogy észrevettem, de ez nem biztos hogy annyira igaz,nem régóta járok ide), akik a hülyeségüket szajkózzák már csak azért is.Arról nem is beszélve, hogy indoklás nélkül pontozzák le az embereket.. Ha odaírná, hogy miért nem ért egyet, oké, elfogadom.De legyen annyi bőr az embernek a képén, hogy odaírja. Mindegy.. *OFF VÉGE*
2012. okt. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos ez az oldal oda süllyed, hogy ha jó válaszokat adsz te leszel a szar és nem fordítva.
2012. okt. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
16%
Először is Hart r2.0 te kezdted a "GYK-s rákfene" és további nem illő jelzéseket. Érdekes kifejtés, hogy "Fura mód rajtad kívül senki más nem állítja" viszont a kérdező hozzászólásában, idézem "Csak mert látom hogy játékra mindenki az intelt javasolja, de nekem az fx-et ajánlották" Azért ez egy kicsit ciki. A másik hozzászóló "Sajnos ez az oldal oda süllyed, hogy ha jó válaszokat adsz te leszel a szar és nem fordítva." Nem értem mire utal, milyen jó választ adott, hogy ennyire nagynak érzi magát? Egyébként nem olvastam sehol, hogy bárki szarnak mondta volna a válaszát, esetleg ő magáról ezt érzi, erről más nem tehet.Az a nagy baj veletek, hogy nem bírjátok elviselni más véleményét.
2012. okt. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!