Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mikor kerül a boltokba a...

Mikor kerül a boltokba a "txtr beagle" könyvolvasó?

Figyelt kérdés
Az origón olvastam, hogy lesz egy 10€-s könyvolvasó könyvolvasásra. Valaki tud erről valamit? Tudom, hogy a fapados az hozzá képest luxus, de olvasásra szerintem tökéletes.

2012. okt. 18. 17:58
 1/2 Komplikato ***** válasza:

Kint már lehet kapni, direkt mobilszolgáltatóknál, mivel a működéséhez kell egy PDA vagy okostelefon. Remélem itthon is lesz vagy rendelhető lesz a német anyacégtől.


Az ugye megvan, hogy ez egy ePapír kijelzős sima filléres kínai digitális képkeret ceruzaelemekkel? A könyvet először át konvertálja a telefonodon képekké, és felteszi azokat. Viszont pont ezért kb. semmi olyan funkció nem fog menni rajta, amitől egy eKönyv jól használható, valamint nem lehet majd normálisan ilyen szkennelt PDF könyveket se nézegetni rajta.

2012. nov. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ az időpontról,

csak én úgy tudom, hogy nem kell konvertálni, alkalmazásból megy majd, de lényegében mindegy:az árát tekintve ha kijön és nem tetszik inkább kidobom, de adok neki egy esélyt.

2012. nov. 15. 19:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!