Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet ebbol problema?

Lehet ebbol problema?

Figyelt kérdés

Ezeket a kis hangfalakat(4-et) [link]

bekotottem a szamitogephez,igy,es ide(egy fejhallgato helyere): [link]


Hangkartya nincs a szamitgepbe,lehet-e ebbol valami problema?


2012. okt. 18. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Az előlapi cucc is egy hangkártyából kapja a jelet, azaz egy chipből, ami az alaplapon van. (Ált. Realtek gyártja.)


Na, de ha jól látom egy átalakítóval két hangszórót kötöttél bele. ha szól hangosan, tehát nem kell neki erősítő vagy ilyesmi, hanem jelhangerőn megy/bele van építve a hangszóróba az erősítő, akkor baja nem lesz az fix, bár amúgy se.


Tehát ha nem barkács a dolog, hanem ez egy rendes átralakító bajod nem lehet belőle.

2012. okt. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ertem koszonom,akkor nem sul le semmi ugye?Nem ket hangfal van bekotve hanem negy.
2012. okt. 18. 16:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Lesülni nem fog, a szg.-ből csak egy jel jön, tehát azt nem tudods elvileg tönkretenni ilyen könnyen.
2012. okt. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen,meg annyit megkerdeznek hogy mit ertesz az alatt hogy "Ha nem barkacs a dolog".
2012. okt. 18. 19:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Tehát, ha nem kötözgettél kábeleket, hanem a színes kábelek egy átalakítóba mennek. Tehát csak összedugtad semmi forrasztás stb.
2012. okt. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ja ertem,teljesen egyben vannak a kabelek.

Koszonom hogy segitettel,zold pacsi ment.

2012. okt. 18. 20:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!