Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a gép elbírná a Windows 7-et?

Ez a gép elbírná a Windows 7-et?

Figyelt kérdés
MS Windows XP Professional szervízcsomag 3, AMD Athlon 2400+, 1,0GB RAM, Rage 128 PRO Ultra GL AGP

2012. okt. 18. 09:31
1 2
 1/12 anonim válasza:
A választ nem tudom a kérdésedre, de ebben a videoban találhatsz hasznos információkat azzal kapcsolatban, hogy hogyan tudod megnézni, hogy elbírná e a géped a win7-et. Remélem tudtam segíteni! :)
2012. okt. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

[link]


Nem érdemes

2012. okt. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
milyen video?
2012. okt. 18. 09:40
 4/12 anonim válasza:

Első vagyok. Bocsi, úgy látszik még nagyon korán van. Ilyen hülye nem lehetek és mégis... Szóval itt a video linkje. Bocsi. :D


[link]

2012. okt. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A win 7 ajánlott gépigénye, a RAM tekintetében 1Gb. De azért megsúgom, hogy kell neki a 2 Gb.

Amúgy láttam már gyengébb gépen is Win 7-et, ezért a válaszom, hogy döcögősen, és az Aero téma letiltásával úgy- ahogy, futna.

2012. okt. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
Hát nagy nehezen eldöcögne rajta, de aero nem menne.
2012. okt. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A processzorral és a RAM-mal még nem lenne nagy gond, de a VGA-val lehet. Az aeronak télleg annyi, anélkül viszont lehet elfutkorászna rajta.


A RAM tuti elég, mert én anno egy laptopomon simán tudtam használni a 7-et:

2.8 GHZ intel pentium

512 mb ram, -64 mb az intel mittomén minek (815 vagy mi volt benne)


Aero nélkül csak úgy süvített!

2012. okt. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Elbírja, én is használtam ilyesmi masinán, csak nem egy múzeumi vidikarival, hanem GeForce 6600-assal.


Viszont játszani nem fogsz rajta, én is csak facebookra dobtam, össze, megilyesmi oldalakat nézegetni. (És Aero nélül tisztán futott a gép, semmi szart nem telepítettem rá!)


Ha összevissza teleszarja az ember ilyen reklámokkal, akkor deöcögni fog rendesen.

2012. okt. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja még az jutott eszembe közben, hogy ilyen ősrégi kártyához szerintem nem fogsz találni Win7-es drivert, és akkor baj van.
2012. okt. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
20%

viszi 100%ra :D a vidikártya jó hozzá megy rajta az aero is a proci is viszi bár elég őskövület (lecserélhetnéd vmi jobbra max 15000 egy gyengébb 2magos) egyedül a RAM kevés mert elvinné csak akadna meglehet min egy fél giga kéne hozzá :D

összesítve elvinné csak nem érné meg felrakni, mert a játékok nem biztos h funának de ha már ennyire új oprendszert akarsz akk én ajánlom h várj egy-két hónapot mire kijön a Win8 már javítottabb változata :D és azt ragd fel ennyi :D

2012. okt. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!