Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Win 7-em nem szereti az...

Win 7-em nem szereti az nvidia drivert. Miért? BÁRMILYEN SEGÍTSÉGET FEL ÉRTÉKELEK!

Figyelt kérdés
Amikor az ismerősöm /pénzért/ újra tette meg ilyenek ugye nem tudom milyen drivereket használt, de én leszedtem az nvidia geforce 9600gt videó kártyámhoz a hozzá való nvidiás drivert /az eredeti nvidia oldalról/ és valamiért azóta egyszer csak a gép elsötétül, de még üzemel vagyis inkább úgy mondom h nem kapcsol ki. milyen drivert tudok hozzá letölteni? a windows letöltött egy windowsosat de az nem támodat semmit /aero effekt stb./ Minden segítséget köszönök

2012. okt. 17. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


NVIDIA PhysX System Software

2012. okt. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

egyébként reboot utána se volt kép ?

Ha igen, akkor csökkentet módba indítsd el a gépet, töröld le az nvidia drivereket, reboot és normál indítás.

Mi a pontos márkája a vga-nak ? zotac, galaxy, bfg ?

2012. okt. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

vga-s kérdésre fingom sincs mi a válasz :S

de egyszerűen rossz ez az egész. nem értem az eredeti cég miért ad ki ilyen hulladékokat

2012. okt. 19. 23:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!