Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop megfőzése direkt?

Laptop megfőzése direkt?

Figyelt kérdés

Üdv!


Van egy Dell Inspiron M5110 Black E2 W7 4GB laptopon


Nem rég vettem, és egyáltalán nem vagyok vele megelégedve. Eddig 2× volt garanciálisan visszavitetve, de gondolom ha vége lesz a garinak egy vagyonba fog kerülni nekem. Nos, ha 3.×-ra is meghibásodik, akkor pénz visszafizetési garit kapok. Hogyan főzzem meg? :D


Gondoltam arra, hogy berakom a takaró alá valami futó játékkal.


Ötletek? Inkább veszek helyette valami normális táblagépet, többre megyek vele mint evvel a kakival!


Köszi :D



2012. okt. 16. 17:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Rakd nyugodtan a takaró alá. Vagy kikapcsol mert túlmelegedik, így semmi baja se lesz, vagy felgyújtod a házat és nem csak táblagépet vehetsz, hanem sok minden mást is.
2012. okt. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ajánlom azt hogy mindent indítsd el össze vissza és takard be 2-3 takaróval + vírusozd össze ...stb
2012. okt. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Beraktam alá, remélem melege van.
2012. okt. 16. 17:44
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát,én nem értem az ilyen emberkéket akik direkt el akarnak rontani egy számítógépet.


Nem ez a megoldás hogy ezzel vissza kapd a pénzed..én már tenném is fel a hirdetést valahova és áron alul vagy amennyit ér eladnám valakinek.Szerintem nem lenne ugyan nagy sikere mármint hogy 2x-er is vissza lett véve,de hátha valaki ért hozzá és megveszi kicsit kevesebb összegért.

2012. okt. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék azért bukni rajta..
2012. okt. 16. 17:52
 6/10 anonim ***** válasza:
Ahol a ventinek van a rácsa, azaz ahol "lélegzik a gép", na azt valahogy észrevehetetlen módon tömítsd el... :D De csak addig amíg megfő...
2012. okt. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Engem az érdekelne hogy milyen hibái voltak ??


Tudod van egy egyszerű Murphy törvény

MINÉL JÓBAN VIGYÁZOL VALAMIRE ANNÁL JOBBAN ELVESZTED

DE HA VALAMIT ELAKARSZ VESZÍTENI ANNÁL TÖBBSZÖR TALÁLKOZOL VELE

2012. okt. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

hm, vettem laptophűtőt is


egyszer a vidikari főtt meg, egyszer az alaplap. szar.

2012. okt. 16. 18:14
 9/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam főzni, nem akar. Bedugaszoltam a ventinyílást egy távirányítóval, futtattam 2 mmorpg kliens, meg a sanandreast 2 órán át ment. Próbált fújni kifelé rendesen, aztán a végén kikapcsolt. wtf.
2012. okt. 18. 20:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Rakd a sütőbe az egyszerűbb :D
2012. okt. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!